Цигарний шланг• Изменено 16 декабря 2024
Нема настрою. Донька розлучається…
Не такої долі хотіла доньці. Їй 18, чоловіку 19. В шлюбі пробули 6 місяців, тиждень тому зрадив їй з її найкращою подругою ( поцілунки). Мають спільну дитину 1,5 р. Повертається додому. А мені міняй памперси дитині і нагодуй, покупай, застели ліжко, витри дупу. Мені 40. Просто понити.
Регионщица• 16 декабря 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
А чого в дочки немає квартири?
Пойдем дальше-почему молодая 18-летняя девочка не нашла мужика при деньгах, а повелась на 19-летнего тютю?
Цигарний шланг
• 16 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Автор переживает, шо теперь у нее на плечах лишних два рта.
Переживаю, бо для себе теж хочу пожити, ні?
Клевотница• 16 декабря 2024
Ответ дляБідося
То кажіть, щоб в дєтдом сдавала, там багато бажаючих усиновити таку дитину
Зачем в детдом? У дитятки есть ещё папаша.
Пустощі-веселощі• 16 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Лябовь видимо
Пустощі-веселощі• 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Так живіть, що заважає?
Бідося• 16 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Потому что она в 15 уже с ребенком была от 16-летнего тютю. Уехала в Киев с ребенком, училась в политехе. Некогда искать было. На парах с ребенком, потом домашнее делать. Знаете, какая нагрузка в политехе, там не до мужиков
😂😂😂
Клевотница• 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Мы ж не в курсе ваших приоритетов. Живите, кто ж вас убивает то? Отдайте дитё папаше и вместе с доченькой живите для себя.
Бідося• 16 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
То папаша с радостью возьмет, если мамця откажется. Будет одинокий отец, отсрочка
No problems• 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
А як не пустити рідну дитину і 1,5 річну онуку? Квартиру зйомку їм оплачував «чоловік». Вона роботи не має. І мені каже « а що мені їй викинути чи в детдом здати?»
А у вас в семье все не благополучные?
Аноним_1858• 16 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
А что, все находят мужика при деньгах в 18 лет ?
Поторописька• 16 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
потому что в 15 залетела от него, счастье что вообще женился
бибизяна• 16 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Забираєте дитину до її 3 років.
Дочка йде на роботу, знімає житло, платить аліменти вам на дитину.
Батько дитини також платить аліменти.
Після 3 років - дитину в садочок і до мами. З аліментами нехай розбираються між собою.
Батько дитини також платить аліменти.
Интересно, а за что автор жить будет полтора года?
Грибной_Дождик• 16 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Два комплекта алиментов.
Альфасамка• 16 декабря 2024
молода бабуля, тіштесь. А то моя стара карга вже 60+ і досі без внуків
бибизяна• 16 декабря 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Два комплекта алиментов.
Каких 2, если автор не мама?
Бжоли-бандерівці• 16 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Народ ведеться на тролінг🤣
як завжди
чим більше дурні напише троляка, тим більше коментарів
Прагматик флегма• 16 декабря 2024
Ответ дляРассказница
Автор, мені більше років, ніж вам і мені здається, що 40-річні так не висловлюються
Думаю, шо ви троль
При чем жирнючий )
Кумедний ґудзик• 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Бо хотіла щоб дитина вивчилась і могла на кусок хліба САМОСТІЙНО заробити. І репетиторів до іспитів я оплачувала щоденно не для того щоб КИНУТИ університет.
А в скільки років вона у вас в університет поїхала навчатись?
Тоскующая• 16 декабря 2024
Ну и отлично. Памперсов осталось чуток. Дочка молодая, ребенок подброшенный есть, опыт получила, от козла ушла. Все будет нормально. Вы меньше пилите, чтоб ей не хотелось снова хоть за черта лысого только б из дома сбежать.
Молчалка• 16 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Дитині півтора роки. Це вона в 15 повелась на 16 річного.
Молчалка• 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Треба було за дівчинкою доглядати, виховувати, щоб не шорхалась з хлопцями у 15 років будучи школяркою. Де Ви тоді, мамо були?
Чеширская кошечка• 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
ну хай сдает, таких маленьких быстро заберут
Майор Медуза• 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
І який університет?