Невидимка Майя• 16 декабря 2024

Матеріали для апаратного манікюру та педікюру

Прохання до людей, що самі роблять апаратний манікюр/педікюр та майстрів. Підкажіть, які фрези (червона чи синя мітка) і з якого сплаву (алмазний, корунд, кераміка) краще купити початківцю, щоб мінімізувати порчу нігтя. Особливо цікавить для педікюру - диск з насадками чи ковпачок, який краще діаметр диска. Яку мінімально щільність брати - 100грит та 180грит, чи ще 240?.
Нігті тонкі, шкіра що рук, що ніг схильна до сухості. Робила до війни в салонах, і дорогі салони, і хороші майстри, скрізь те саме - хороший вигляд 1 тиждень і далі сама підрізаю кутикулу, пилкою обробляю стопи - все стає неохайним. В даний час вже не буду робити гель лак, але дати раду нігтям треба. Наперед дякую.
Корсет_на_шурупах• 16 декабря 2024
Авторе, ну дуже на тонкі нігті ще й фрезою? Зупиніться,поки хоч якісь нігті є
Сіточка• 16 декабря 2024
Ноготь вы испортите все равно, любой насечкой. Вроде безопасная фреза не портит, но я точно не скажу.
Педик 180 грит. Диаметр можно 25 или 20 брать.
автор Невидимка Майя • 16 декабря 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Можливо, буду кутикулу зрізати, як раніше, а валики, шкіру фрезою. Мені здається, так гладкіше буде.
В любому випадку, хочу попробувати
Корсет_на_шурупах• 16 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
В любому випадку, хочу попробувати
Не треба, Ви понівичите собі нігті. Купіть нашкірниці та пушер грайтеся досхочу. Авторе, працюю у подологічному кабінеті, роблю зйомку було/стало. У більшості випадків навіть майстри вбивають нігті фрезою, а ті, хто самі собі майстри, то взагалі катастрофа.
автор Невидимка Майя • 16 декабря 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А з досвіду, що простіше і краще для шкіри- ковпачок чи диск, якої щільності?