Домовенок Кузя• 16 декабря 2024

Тиск

Я гіпотонік. Але оце поміряла тиск. Перший раз 100/38, другий 102/44.
Йой...Зазвичай 90/50.
У кого таке буває?
АяВсёЗнаю• 16 декабря 2024
А Вы себя плохо чувствуете?
Самохвалова• 16 декабря 2024
Знову ви ?
Манкоголік• 16 декабря 2024
Йой
10 одиниць різниця
автор Домовенок Кузя • 16 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А Вы себя плохо чувствуете?
Трохи як вуха закладає і ніби важко дихати. Але мені пару днів як дуже спину прихватило- шр даний остеохондроз. Чи то продуло чи переневувала. Тому вирішила ноги поранити. А потім поміряла.
Мабуть ця процед раз збила?
автор Домовенок Кузя • 16 декабря 2024
Ответ дляСамохвалова
Знову ви ?
Нє 😁 Та фотку тонометра висилає.
автор Домовенок Кузя • 16 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
Йой
10 одиниць різниця
Тобто оце 38-44 вважаєте ок? 😁 Я ледь до 50 звикла.
Джага-джага• 16 декабря 2024
Никто не измеряет постоянно. Ибо будут разные показатели. А они зависят от обычных жизненных ситуаций. Может кофе выпили или физ нагрузка ,поели .. все это влияет. Вы живой организм
автор Домовенок Кузя • 16 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
Дякую. Тобто не критично?
Я знаю, що на низ кий тиск не так реагують як на високий. І ліків немає. Ну там тонгінал може. А так тільки солодкий чай, кава, шоколад.
Джага-джага• 16 декабря 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую. Тобто не критично?
Это не то что не критически ,это в рамках нормы. С возрастом обычно он потихоньку растет ,потому ,что сосуды уже не те.
Леди_в_ночи• 16 декабря 2024
У меня.кучу раз фотки тут выкладывала
Манкоголік• 16 декабря 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Вважаю що електронні тонометри брехунці
СкумбріяП8• 16 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
Вважаю що електронні тонометри брехунці
Підтримую, завжди вимірюю тільки механічним, електронним не довіряю
ЛюбимаЯНЬ• 16 декабря 2024
У мене після 90/60 все життя вже другий рік без таблеток шарашить 160/100. Життя таке
автор Домовенок Кузя • 16 декабря 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Скільки Вам років? Коли це змінюється? Мені 40. У моєї мами ( їй70) теж була гіпотонія. Вже років 5 тиск почав підвищуватися.
ЛюбимаЯНЬ• 16 декабря 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
У мене в 38 різкі кризи один за другим стали шарашити, зараз 40. Сіла на таблетки, бо не хочу інсульт. Чоловік воює - то поранення, то взривом поховало, то птср.
Мамі обовʼязково опускати до норми, з віком судини слабкі, від тиску некорегованого страшні історії
Hench• 16 декабря 2024
Перевірте лімфовузли, інсульт та фурункула...
Джага-джага• 16 декабря 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
На холестерин сдавали ?
ЛюбимаЯНЬ• 16 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
На холестерин сдавали ?
Звісно, я сама лікар.