Бідося• 16 декабря 2024
Если доминантный фоликул 21 мм, а эндометрий уже 24, возможна ли овуляция ?
Если такая картина и в придачу нерегулярный цикл, то какое ваше мнение: с такими показателями возможно забеременеть?
КаваЗМолоком• 16 декабря 2024
Овуляция происходит на размере фоликула 18-25.
На каком размере буд овуляция конкретно у вас скажет только узи
Стрекоза любви• 16 декабря 2024
В мене на таких показниках 21-22 вже зазвичай фолікул лопав і був вихід яйцеклітини. З ендометрієм щось наплутали.
Бідося
• 16 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Нічого не наплутала, затримка 2 місяці. Місячні бувають 1 раз в 3 місяці
КаваЗМолоком• 16 декабря 2024
Ответ дляБідося
У вас в заключенні вказано ендометрій 24мм?
І вам з приводу цього лікар нічого не порадив після узд?
Бідося
• 16 декабря 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Так, з такою затримкою він і не може бути іншим. Каже, що з таким показником імплантація неможлива
КаваЗМолоком• 16 декабря 2024
Ответ дляБідося
Дійсно не можлива імплантація.
Затримка тут ні до чого.
Навіть при циклах 70+ у діачат з спкя не наростає такий ендометрій, це критичний розмір
Вам потрібен толковий лікар.
Якщо у вас дійсно такий ендометрій, то це гіперплазія може бути.
Затримка тут ні до чого.
Вам потрібен толковий лікар.