Живчик-счастливчик• 05 апреля в 00:24
Хгч і місячні
Вчора здала кров на хгч....отримала результат 18.1 Ммо/мл...а сьогодні почалися місячні....чи є шанс на збереження вагітності?
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:32
Ответ дляЗалізний занавіс
Це дуже мало.Хоча би 25...це ви нам тести показули?
Це десь 11 Дпо
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:32
Ответ дляЗалізний занавіс
Так
Залізний занавіс• 05 апреля в 00:33
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так
Тут багато хто показував. Який був ваш? ану киньте фото.
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:33
Ответ дляЗалізний занавіс
Я вже видалила фото
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:34
Ответ дляЗалізний занавіс
А скільки днів була затримка?
2..сьогодні 3
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:35
Ответ дляЗалізний занавіс
Так
Залізний занавіс• 05 апреля в 00:38
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так
скажіть а як у вас зараз повноцінно іде цикл чи мазанина?Бували затримки ?
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:39
Ответ дляЗалізний занавіс
Не мазанина, більше як легкі місячні. Затримок не бувало
Залізний занавіс• 05 апреля в 00:41
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Завжди такі легкі ішли чи цей раз по іншому?.Але я думаю що яйцеклітина не прикріпилась як слід. Дуже слабенька полоска на тесті.
После 18• 05 апреля в 00:42
Скорее всего биохимическая беременность, но на всякий случай передайте хгч
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:42
Ответ дляЗалізний занавіс
Завжди маю обільні місячні...ці слабкі для мене... була пізня овуляція...тести були на 9-11 дпо...евітест
Залізний занавіс• 05 апреля в 00:43
Ответ дляПосле 18
Я так тоді під тестами писала шо певно біохімічна.А може транексам випити щоб зупинити кровотечу?Хоча як не прикріпилось то краще щоб очистилось. Як довго намагаєтесь завагітніти?
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:45
Ответ дляЗалізний занавіс
То вже більше року
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:46
Ответ дляПосле 18
Та я завтра зроблю тест...якщо не яскравіша полоска....то нічого пити не буду...нехай виходить...
Залізний занавіс• 05 апреля в 00:47
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так тільки так.Ви хоч напишіть завтра тут, особисто я буду чекати інформації.
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:47
Ответ дляЗалізний занавіс
І це вперше полосатий тест? Чи такі були?
Були до затримки. Але там місячні завжди в строк приходили....і хгч ніколи не підіймався. А тут з´явилася надія...і одразу обірвалася
Живчик-счастливчик
• 05 апреля в 00:47
Ответ дляЗалізний занавіс
Обов´язково
Залізний занавіс• 05 апреля в 00:51
В родички були такі легкі місячні і вона подумала що так просто цього місяця ,а то було прикріплення ,імплантаційна кровотеча. Просто вона не чекала вагітності і не здавала ХГЧ.На другий місяць місячні так і не прийшли.Вагітність була сюрпризом.
После 18• 05 апреля в 00:52
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Если это не первая биохимическая, то нужно обследоваться. Последняя моя ’ биохимическая’ сопит рядом сейчас, но вынашивала почти на максимально возможной терапии
Залізний занавіс• 05 апреля в 00:54
Так, часто треба в потрібний момент підтримати організм щоб все втрималось
Мурзилка• 05 апреля в 00:56
Если у вас такой ХГЧ, несмотря на несколько дней полосящиеся тесты, то это очень мало и беременность не развивается.
Вообще, почти каждая женщина переносит неоднократно такие кратковременные беременности, которые незаметно срываются и зачастую даже не приводят к задержке.
На таких этапах это связано с нарушением эмбрионально-плацентарного взаимодействия и в большинстве случаев следствие генетических дефектов.
Естественный отбор.
В следующий раз получится забеременеть здоровым карапузом!
Естественный отбор.
Залізний занавіс• 05 апреля в 00:57
Так ,жінки навіть не здогадуються коли просто починається вчасно цикл.Вагітність відбувається ,але в день місячних просто все виходить.
КаРаКаТиЦа• 05 апреля в 02:36
возможно у вас нехватка прогестерона и сразу после овуляции его надо подключать и тогда будет шанс сохранить
Залізний занавіс• 05 апреля в 02:37
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Треба можливо підтримати другу фазу циклу.