Играю у края• 16 декабря 2024
авто ввечері чи вранці
якби Вам треба було поїхати на вихідні в інше місто вдвох з дитиною.
повернення - неділя ввечері.
їхати туди 400 км. їхали б ввечері після роботи (після 18) в пятницю чи вранці в суботу о 6 ранку?
суботу треба ходити весь день, то їзда вранці втомить, але вночі їхати в дорогу не дуже
повернення - неділя ввечері.
Бавовнятко• 16 декабря 2024
Не люблю ездить в темноте,а когда дождь то вообще. Поэтому,когда есть возможность выбирать,только светлое время суток
Застряла• 16 декабря 2024
Я більш активна і уважна ввечері , тому вибрала б вечір, а Ви дивіться по собі.
Играю у края
• 16 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Никогда, слышите, никогда не ездите ночью без самой крайней необходимости. Особенно с детьми.
але вранці важко буде ходити весь день
Вкуси мене• 16 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Почему? Я бы так сказала за утро
Непогодка• 16 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
але вранці важко буде ходити весь день
Від чого важко?
Играю у края
• 16 декабря 2024
Ответ дляНепогодка
Від чого важко?
Ми якось їхали з дитиною 500 км до парку розваг.
Встали о 5. Приїхали і просто ходила як з пеленою. Дитина 2 год погралась і сказала, що хоче йти спати
Непогодка• 16 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
Це маленька відстань
Играю у края
• 16 декабря 2024
Ответ дляНепогодка
Це маленька відстань
Я і дитина були тоді дууууже втомлені. А ще світило сонце, хоча було не літо. І приїхали тоді варені просто
Непогодка• 16 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
Ну то сидять вдома, беріть літак чи поїзд, якщо все так важко
Ответ дляИграю у края
але вранці важко буде ходити весь день
У вас большой опыт вождения в темное время суток?
Вы видели фуры стоящие без авариек в правой полосе? Вы видели как вылетают на встречку уснувшие водители международных автобусов и дальнобойщики? Вы видели как летают по трассе пьяные малолетки из села в село по 6-8 человек в машине? А военные знаете как носятся по трассе на своих пикапах, с какой скоростью и с какой осторожностью? Вы знаете сколько зверья выбегает в темноте на трассу? У вас хватит опыта не попытаться их объехать?
Коварная Зая• 16 декабря 2024
Я в цю пору року намагаюсь не їздити навіть близько зайвий раз. І після робочого дня і такої дороги просплю півсуботи. Їхала б о 5 ранку, машин і людей менше, після відпочинку легше
Играю у края
• 16 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
А назад все одно ввечері?
Играю у края
• 16 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Хочу до години 16 погуляти по місту і виїхати назад. Але то вже буде темно.
Коварная Зая• 16 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
А назад все одно ввечері?
Ну якщо такий план, то десь о 16й би максимум
МастерЮля• 16 декабря 2024
У мене ще жовте світло, інші автівки із білим настільки сліплять.. нещодавно ввечері їхала із села 20 км по трасі це був ад для очей.
Играю у края
• 16 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Якщо і назад їхати в світлу пору, то треба виїхати вранці в неділю а дитина хотіла погуляти по місту, зайти в розважальний уентр. Я думала до години 16 побути і поїхати назад
Коварная Зая• 16 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
але вранці важко буде ходити весь день
Не ходіть годинами на ногах - погуляли, зайшли на каву, посиділи поїли, в приміщення. І нашо ходити день з сумкою, якщо машина?
Играю у края
• 16 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
О 16 дома вже бути?
Коварная Зая• 16 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
О 16 дома вже бути?
Виїхати. 400 км їхала б дуже повільно назад, в таку погоду - 70-80-90 максимум, тож це б зайняло годин 6
Играю у края
• 16 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Дякую дуже. Всі тут праві. Бувало і колесо підспускало. А вночі, та навіть о 18 вечора з цим на дорозі погано
СкиниУскачи!• 16 декабря 2024
Ответ дляНепогодка
Це маленька відстань
Нашими дорогами - на пару годин, ага)