кураГАЛЯ• 16 декабря 2024
Калач на Рождество, кто знает такую украинскую традицию
Прочитала в теме что человек живя в Киеве, не знает, что за калач на Рождество
Результат:
вже голосів:
27 (69.23%)
Нет
12 (30.77%)
Да
кураГАЛЯ
• 16 декабря 2024
Прикольно , у нас все магазины завалены калачами, даже городские хлебзаводы пекут разных видов
МУСЯкомарова• 16 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Покажите фото.
УжеВотДа• 16 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
У нас все магазины завалены штолленами, коломбами и панетоне
МУСЯкомарова• 16 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Вам скучно?
Как раз скучно вам.
Кутю на 24 декабря разрешаем делайте.
кураГАЛЯ
• 16 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Как раз скучно вам.
Кутю на 24 декабря разрешаем делайте.
Зачем
Фантазерша• 16 декабря 2024
Я халлу печу єврейську і різдвяну зірку польську. Не нашим не вашим
Фрау Донна Роза• 16 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
Коломба (голубка) это на Пасху
ДинамоКит• 16 декабря 2024
Що ви так збудились за той калач? Ну ви в Одесі, у вас інші традиції. У нас в Києві я не чула, щоб калач носили на Різдво 🤷♀️
Додам, я розумію, що таке калач, але я навіть не бачила, щоб у нас хлібобулочні вироби так називалися.
Магиня• 16 декабря 2024
Кіровоградська область, калачі на вечерю носили бабусям з дідусями і хрещеним.
УжеВотДа• 16 декабря 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
Коломба (голубка) это на Пасху
Да у нас без разницы, все это завозится и продается хоть на Рождество, хоть на Пасху (кроме штоллена)
И_В_офигительных_штанах• 16 декабря 2024
Вечерю всю жизнь носили и носим с калачом, конфетами и мандаринами)
Татьяна-ebc7• 16 декабря 2024
Его нужно подвешивать, а мужчины должны пробовать откусить , кто откусил - значит он в доме пан
Кров з молоком• 16 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
У нас постійно завалені, imagine???))))
Лика-прилипка• 17 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Так а традиція яка?
відколи себе пам’ятаю, у наз завжди на Святвечір на стіл ставили такі два
У нас їх називають василі. Стояли до 14 січня, до Другого Святвечора.
На Василя один ділили завжди між худобою в господарстві, бабця казала ’Щоб худоба здорова була і добре множилась’, другий або терли на сухарі, або на грінки йшов. Коломийщина
Лика-прилипка• 17 декабря 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
в нас ніхто нічого не носить))) але, як правило, по Вечері вдома діти, часто з внуками йдуть до батьків, щоб ще з ними посидіти
Ні за холодну воду• 17 декабря 2024
В колядці згадується. Її, мабуть, всі знають.
’Добрий вечір тобі, пане господарю!’
Та кладіть калачі з ярої пшениці, радуйся!
Ой радуйся, земле, Син Божий народився!
’Добрий вечір тобі, пане господарю!’
Ой радуйся, земле, Син Божий народився!