Міряю від одиниці• 17 декабря 2024
Кредитка
Борги як закпиваєте....
Поддакиваю иногДА• 17 декабря 2024
Витрачаю стільки, скільки можу із ЗП закрити, щоб з пільгового періода не випасти.
Встидаюся запитать• 17 декабря 2024
Користуюсь дуже рідко, якщо до зарплати 2 дні, а якась акція горить.
Не люблю чужі гроші
Встидаюся запитать• 17 декабря 2024
А от можна я тут питання задам людям які користуються кредиткою.
Це всі ваші гроші?
Чи десь ж пакован долларів які шкода міняти,
Або депозит який не розумно закривати?
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Бабка_в_кедах• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
То чого ви тут.
Станьте біля банкомату з листочком і проведіть опитування.
Заодно і людям розкажете,які вони недолугі та й досвідом власним поділитеся.
Що ж добру пропадати
Бабка_в_кедах• 17 декабря 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Не розумію людей які беруть кредит 🤦♀️
О, вас вже двоє. Не сумно буде стояти 🤣🤣🤣
Ленивица-красавица• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Я теж не розумію цього
Встидаюся запитать• 17 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
То чого ви тут.
Що ж добру пропадати
Вас щось засмутило в моєму питанні?
Бабка_в_кедах• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Вас щось засмутило в моєму питанні?
Ні. З чого в взяли?
Летала_НаМетле• 17 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Летала_НаМетле• 17 декабря 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Не розумію людей які беруть кредит 🤦♀️
Не понимаю людей, которые предпочитают пользовать свои деньги
Винник• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
У мене лежать долари, які не буду міняти.
Збирала до війни. Зараз не вдається відкласти.
Пільговий безвідсотковий термін на кредитці — 100 днів.
Якщо треба щось терміново купити, то беру звідти. Як правило, за одну зарплату закриваю.
Один раз купували сину телефон за 25000, то користувалася кредиткою, закривала з трьох зарплат, щоб не відчутно було. Це як позика сама у себе, без відсотків.
Встидаюся запитать• 17 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ні. З чого в взяли?
А чому ви придумуєте що я щось там думаю про людей.
Я просто задала питання.
Чи користуються люди кредиткою, хоч є запас грошей.
Це абсолютно нормальне питання.
Коли були скачки доллара багато людей взяли техніку в розстрочку, хоч мали гроші купити тут і зараз.
Я просто задала питання.
Це абсолютно нормальне питання.
Встидаюся запитать• 17 декабря 2024
Ответ дляВинник
О! Нормальна відповідь.
Дякую.
Ленивица-красавица• 17 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Краще працюйте добре щоб не лізти в кредити
барабанщица• 17 декабря 2024
Не пользуюсь кредиткой (зато активно пользуюсь оплатой частями). Но и не осуждаю тех, кто пользуется кредитной картой. Сейчас такое время тяжелое. Плюс бывает форсмажор, что нужны деньги здесь и сейчас и хорошо, что можно хоть с кредитки взять и постепенно погашать, а не стоять на паперти.
Но здесь да, одни жены айтишников.
Ленивица-красавица• 17 декабря 2024
Ответ длябарабанщица
Но здесь да, одни жены айтишников.
Я не жена айтишница 🤣 у меня даже мужа нет, я зарабатываю сама.
Встидаюся запитать• 17 декабря 2024
Ответ длябарабанщица
Но здесь да, одни жены айтишников.
Я знаю по знайомим які попадають в замкнуте коло. На початку місяця вони гасять кредит, потім грошей не вистачає, і вони знову беруть кредит. І так місяцями по колу.
Янгол в камуфляжі• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну то ваші знайомі просто на просто живуть не по доходам, кредитка це добра підстраховака, але якщо вона постійно в використанні то це вже боргова яма виходить якась
барабанщица• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Финансовую грамотность никто не отменял. Есть бездумные траты/пользование. А есть вынужденные.
Здесь многие считают злом оплату частями. Как так, взять технику в рассрочку без переплаты.
У меня не один десяток оплат частями насчитается за все время. Но у меня есть валютные сбережения, гораздо превышающие задолженность по кредиту. И я считаю для себя финансово выгодным за свободные средства купить валюту, а технику взять в оплату частями и не напряжно оплачивать постепенно с зарплаты.
Поддакиваю иногДА• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Є долари, але навіщо їх міняти, якщо я можу взяти той же планшет в оплату частинами без переплат, якщо мені терміново потрібно купити ліки, я їх куплю сьогодні, а з ЗП погашу, або крем по гарній акції попався. Головне бути фінансово грамотною людиною, весь цивілізований світ користується кредитками і нічого страшного в них немає. Страшно, коли рахувати не вмієш і залазиш у боргову яму, а хто вміє грамотно користуватися, для того кредитки не страшні.
Плету корзинки• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
У меня тоже есть такая подруга
Бабка_в_кедах• 17 декабря 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Співчуваємо
Библиотекарь• 17 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Так. Є заначка 7 000 баксів+. Є зарплата +- 50 000 грн.+ пасивний дохід. Витрачаю з кредитки рівно стільки, скільки можу закрити з наступного приходу грошей. Але більше 18 000 грн.борг ніколи не був. Ну ще телефон в оплату частинами брала за 30 000 грн. Вже виплатила. Просто не хотіла відавати за нього одразу половину зп
Летала_НаМетле• 17 декабря 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я не жалуюсь
А вы работайте, работайте
АБВГДэшница• 20 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Це всі ваші гроші?
Або депозит який не розумно закривати?
Пакована нет , ЗП 12 тысяч люблю рассрочки ,за год холодильник выплатила,бойлер ,вот в сентябре взяла телефон на рассрочку .
Поэтому кредитка всегда активна