Кусюче сонечко• 17 декабря 2024
Рятуйте! як купити квитки на потяг Київ- Перемишль??
Хотіла квитки купити на 5 січня.а воно с телефону не купується то дія висить то квитків вже немає!!
Патріотка з дивану• 17 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Та, ви думаєте поїздка в касу щось вирішить? Он нещодавно Остап хотів купити квиток з Києва до Львова в касі на той потяг в Перемишль і його касир послала в... ’Дію’
.
Фігасє, вона ж по суті своєю присутністю в касі підтвердила особу, а її в Дію(((( капєць
Душа компанії• 17 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
В касі продати по паспорту, як і інші квитки - було б без дискримінації. Як вони пропагандують боротьбу із спекулянтами, так через Дію можна хоч на весь потяг купити квитки одній людини, тобто оголошена ціль апріорі не досягається і шита білими нитками.
Тобто ви пропонуєте як раніше в кілометрові черги людям приїжджати збиратися? Я перша кину в вас помідор, якщо що, онлайн я чудово купую квитки, в тому числі купувала на Хельм.
Попразендовна• 18 декабря 2024
Ответ дляДуша компанії
Я пропоную 2 варіанти іх продажу - і онлайн, і в касі. У людини має бути вибір, а не безальтернативне загоняння в циру.