Кусюче сонечко• 17 декабря 2024

Рятуйте! як купити квитки на потяг Київ- Перемишль??

Хотіла квитки купити на 5 січня.а воно с телефону не купується то дія висить то квитків вже немає!!
Дякую_аж_підскакую• 17 декабря 2024
А як Ви хочете, щоб Вас врятували? Причепили ще вагон?
Ашотакоя• 17 декабря 2024
Билеты есть.
Непонятно• 17 декабря 2024
Ще дивіться впродовж дня можуть з´явитися.
Курочка-чубаточка• 17 декабря 2024
Чому дія? Купуйте в УЗ додатку
побольшомусекретику• 17 декабря 2024
додаток УЗ завантажте
Гарні диньки• 17 декабря 2024
а кто помнит раньше такая же жопа была с билетами?
автор Кусюче сонечко • 17 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Чому дія? Купуйте в УЗ додатку
Міжнародні направлення тільки через дію
Бензопирен• 17 декабря 2024
всегда с этими билетами были проблемы.
Это делается для того, чтобы люди переплачивали у перекупов, УЗ в доле
Попразендовна• 17 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Міжнародні направлення тільки через дію
Оце найбільше обурює - дискримінація і примус користуватись тим шлаком. А як бабці треба до онуків поїхати, а у неї лише бабцяфон?
Мюллерная• 17 декабря 2024
На 5 число полно билетов
Gleva• 17 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Міжнародні направлення тільки через дію
Неправда, не всі міжнародні через дію
І правильно вам написали вище, повно квитків на 5 січня на чотири потяга
автор Кусюче сонечко • 17 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
На 5 число полно билетов
А на поїзда ті що ввечері їдуть з Києва,не інтерсіті де квитки?
ВсеПроВсехЗнаю• 17 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Та яка жопа, на цей день квитків скільки, що я ще такого різноманіття й не бачила

https://booking.uz.gov.ua/search-trips/2200001/510...
Гарні диньки• 17 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю

это скорее исключение..
а вообще?
ну сейчас же взять на любое направление - целый квест, надо иметь бота, автовыкуп...
раньше тоже так было?
призабылось что то
ВсеПроВсехЗнаю• 17 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А 051 і 089 чим Вам не ті, які з вечора
ВсеПроВсехЗнаю• 17 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
это скорее исключение..
а вообще?
раньше тоже так было?
призабылось что то
Я періодичну їзджу саме цим напрямком, ні разу прям проблеми купити не було, не потрібно їхати на вокзал, займати чергу і т.д. Відкрив у 8-00 додаток за 20-ть днів і купуй-здавай що треба.
ВсеПроВсехЗнаю• 17 декабря 2024
автор Кусюче сонечко • 17 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вже в 9 ранку,мабудь ви рідко їздите
Я не в теме• 17 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Ну як, їхати бабці у касу або просити когось купити. Яке я з вами згодна, ці ділжиталізатори хрєнові задовбали
Попразендовна• 17 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
Та, ви думаєте поїздка в касу щось вирішить? Он нещодавно Остап хотів купити квиток з Києва до Львова в касі на той потяг в Перемишль і його касир послала в... ’Дію’ .
Я не в теме• 17 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Не знаю, якщо чесно, не стикалась
Попразендовна• 17 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
Не знаю, якщо чесно, не стикалась
І на швидкісний Хюндай ’Київ-Львів’ також йому не продали без ’Дії’ Ось є відео: https://rumble.com/v5e3jpn-326011019.html
А у застосунку Укрзалізниці вимагає ’Дія-підпис’.
ВсеПроВсехЗнаю• 17 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Вже в 9 ранку,мабудь ви рідко їздите
Можливо, оскільки цей напрямок, не такий прям розкуповуваний, як на Варшаву, то ніколи не сиджу рівно о 9-й, останній раз за 5 днів десь купувала квитки, вірніше міняла.
Курочка-чубаточка• 17 декабря 2024
Ответ дляБензопирен
всегда с этими билетами были проблемы.
Их же на днях всех взяли за жо..., вроде. В новостях читала
Душа компанії• 17 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Так у бабцяфоні і додаток УЗ не поставиться, як ви пропонуєте не дискримінувати, касиру із УЗ до бабці приїхати із своїм додатком?
Курочка-чубаточка• 17 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Баюця, у якої бабцяфон, наврядче сама буде їхати у Польщу до онуків.
Курочка-чубаточка• 17 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
То вы в 2000х не стояли в черзі за квитками по 3 години, а то й більше. А як підійшла черга, вони закнчились. Не писали б дурню.
Попразендовна• 17 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
З чого ви вирішили, що не стояла? - давно живу на світі, ВНЗ ще у минулому віці закінчила, кожного місяця 2 роки у 2001-2002 іздила з Києва у відрядження. В чому проблема через той же застосунок Укрзалізниці продавати квитки хоча б через банк-ID не примушуючи до ’Дії’? Я то знаю, для чого всіх в портал затягують, шкода, що більшість не розуміє
Попразендовна• 17 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Чому не буде - з моєї вулиці 2 таких бабці минулого року їздили. Не всі люди літнього віку, маючи в цілому непогані когнітивні здібності, бажають розбиратись у смартфонах. Одній із бабць я особисто в її смартфоні чистила пам`ять, бо вона лише телефоном і Вайбером користується.
Попразендовна• 17 декабря 2024
Ответ дляДуша компанії
В касі продати по паспорту, як і інші квитки - було б без дискримінації. Як вони пропагандують боротьбу із спекулянтами, так через Дію можна хоч на весь потяг купити квитки одній людини, тобто оголошена ціль апріорі не досягається і шита білими нитками.