Байрактарна• 17 декабря 2024
Їду в Німеччину
Зараз сиджу в автобусі з дитиною і згадую як тут на форумі в мене не вірили що піду від чоловіка. Точно як і чоловік дозволяв собі зневажливо ставиться бл думав що не піду, а я обрала себе.
Він просить приїхать забрать нас, а в мене серце не на місці. Бо дитина в таксі виглядала думала то тато
Чи правильно я роблю
Байрактарна
• 17 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Зачем вы ему говорили,что уезжаете?
Правильна надто
Коржик• 17 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
фото
Легкой дороги ! Женщина с ребенком ой не с проста на такое решается
Байрактарна
• 17 декабря 2024
Ответ дляКоржик
З річною. Дякую
Байрактарна
• 17 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Расскажите предысторию или тему скиньте. Вы молодец,удачи!
Чоловік курить траву, розпуска´ руки, оре як психопат. Все це при дитині. Не витримала як вона при його криках на весь дім бвгда до Мене мене обіймати плачучи. Це був край
Змінювати нічого не хоче, бачить проблему в мені. Аб´юзить, маніпулює, егоїстичний нарцис
Ласунка• 17 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Ужас(
У вас есть знакомые в Германии? Вы куда-то конкретно едете?
Ласунка• 17 декабря 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви ж не в пустоту їдете
Ну как сказать, все бросить и с годовалым ребенком едет...
Байрактарна
• 17 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Ужас(
Тітка.
Усміхайлик• 17 декабря 2024
З Богом ! Ви велика МОЛОДЕЦЬ!!!! Все вийде !!! У вашої донечки сильна і правильна Матуся!
Маю рацію• 17 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Ох, не повірите.....
Пліснявілий сир• 17 декабря 2024
Удачі вам, нехай все складеться добре. Навіть краще ніж ви собі думаєте))
Маю рацію• 17 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
А де початок?
Як ви намагалися завагітніти від нього, коли він був ще одруженим?
Ну шо не так?• 17 декабря 2024
Автор, прошу тільки про одне - не вийдіть з автобуса і не поверніться. І йому не кажіть, де саме ви зараз!
Ви зробили правильний крок. Життя з наркоманом - це ад.