Байрактарна• 17 декабря 2024

Їду в Німеччину

Зараз сиджу в автобусі з дитиною і згадую як тут на форумі в мене не вірили що піду від чоловіка. Точно як і чоловік дозволяв собі зневажливо ставиться бл думав що не піду, а я обрала себе.
Він просить приїхать забрать нас, а в мене серце не на місці. Бо дитина в таксі виглядала думала то тато
Чи правильно я роблю
vitamin-bd22• 17 декабря 2024
автор а куда именно едете? в лагерь или к знакомым ? пишите как складывается
Спасу мир• 17 декабря 2024
Автор, вот это вы молодчина!!!! Я все ваши темы читала. Не возвращайтесь к этому уроду. Все у вас получится. Удачи во всем!!!
Ласунка• 17 декабря 2024
Автор, автобус тронулся?
автор Байрактарна • 17 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Автор, прошу тільки про одне - не вийдіть з автобуса і не поверніться. І йому не кажіть, де саме ви зараз!
Ви зробили правильний крок. Життя з наркоманом - це ад.
Всі так кажуть хто знає
автор Байрактарна • 17 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Дякую за підтримку
Ну шо не так?• 17 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Всі так кажуть хто знає
Напишіть нам тут, як кордон перетнете!
В яке Ви місто?
Атятя_тётя• 17 декабря 2024
Проблема не в том, чтобы уехать. Проблема в том, чтобы не вернуться.
Конечно, это ещё не конец. И ребёнок будет скучать, и муж будет проситься и вымаливать прощение. Главное, не дрогнуть.Во всяком случае, расставание точно даст возможность мужу обдумать свое поведение.
автор Байрактарна • 17 декабря 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Сподіваюсь на це
Танцепесенная• 17 декабря 2024
Автор, якщо це все правда, що ви пишете -будь ласка їдьте !!!!
Ви все правильно робите!!!!
Дайте шанс собі і дитині!!! Життя дається всього один раз!!!
Головне не повертайтеся. Труднощі будуть і там і тут, але без того КОЗЛА!
Давно без алко• 17 декабря 2024
Автор, правильно всё сделали. Забыть раз и навсегда. Я бы с таким ублюдком и ребенку никогда не разрешала бы общаться. Сказала бы, что папка умер. Удачи Вам на новом месте!
Я шалунья• 17 декабря 2024
Правильно или нет, это вы потом поймете, но в любом случае, вам удачи.
Ухахайкина• 17 декабря 2024
Хай всі зміни на краще, удачі !
Играю_на_кларнете• 17 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
фото
удачи вам и сил!!!! вы молодец!
Поторописька• 18 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Ви все правильно робите!!!!
100%
Для автора:
Теж читала ваші теми.
Не вірила, що поїдете, думала, що в останню мить передумаєте.
Не повертайтесь до нього.
Не бійтесь труднощів, а вони будуть особливо спочатку. Буде здаватись що капець, навіщо поїхала. Потім стане легше.
Без того козла точно.
tori35• 18 декабря 2024
Вот вроде бы ваша тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3627944
Помню что я отписывалась в ней .
Желаю вам удачи и чтоб у вас все в Германии хорошо сложилось ♥️
автор Байрактарна • 18 декабря 2024
Ответ дляtori35
Вот вроде бы ваша тема
Помню что я отписывалась в ней .
Дякую
автор Байрактарна • 18 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
100%
Для автора:
Теж читала ваші теми.
Не повертайтесь до нього.
Без того козла точно.
Дякую
Ну шо не так?• 18 декабря 2024
Автор, як ви? Як дорога?