Чаклунка-ведунка• Изменено 17 декабря 2024
Світоч або Рошен?
Мова про цукерки на подарунок
Результат:
вже голосів:
69 (73.4%)
Рошен
25 (26.6%)
Світоч
Лгин• 17 декабря 2024
Ответ для220В
Теж перестала купувати - все нудке й приторне (
Смачні корзинки у них і торт 4 стихії
Пожарник• 17 декабря 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Є непогані цукерки в обох брендах. Світоч брала асорті в чорному шоколаді, Рошен не запам´ятала назву, рожева коробка. Але якщо не принципово в коробці, то у Рошен є смачні марципани. Там справжній шоколад і взагалі мені сподобались. Тільки вони дорогі.
Тому що в Рошена є дві лінійки продукції.
Одна звичайна, мас маркет, а є друга- Рошен Ексклюзив
ДаЗдраПерма• 17 декабря 2024
Ответ дляДружная семейка
Ну таке, молочний гидота, з начинками також, чорний ще +/-, але точно не коштує тих коштів за які продають в Україні.
Якщо Ліндт для вас гидота, то які цукерки смачні?
Фізик-ядерщик заочно• 17 декабря 2024
Рошен тортом отравились сразу несколько человек все кто ел, больше не покупаю НИЧЕГО, на горячей сказали что у них сертификаты и быть не может. Пошли они на ...уй со своими тортами и конфетами.
Делаю дома сама шоколад, шоколадный фондан, мороженое домашнее, зефир, пастилу и тд. Это вкуснее, качественнее, по цене не дешевле, но состав небо и земля
Ищу Аленя• 17 декабря 2024
Ответ дляДружная семейка
Підтримаю, якось на новий рік купила упаковку асорті під ялинку і дитині велику коробку різних, ну таке, красиво але ледве доїли, теж занадто солодезні, а я ще та любителька солодкого.
Дружная семейка• 17 декабря 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Я і запитала що в Ліндт було смачне ?
Мені сподобався тільки у них чорний шоколад і з апельсином (цукатами).
Купувала фігурки=гидота, набори=гидота, все купувала не в Україні (Чехія).
220В• 17 декабря 2024
Ответ дляЛгин
Смачні корзинки у них і торт 4 стихії
Такого не їм. Цукерки іноді купувала, тепер не можу їх їсти. Єдині - Вечірній Київ. Але й він вже давно не той(
ДаЗдраПерма• 17 декабря 2024
Ответ дляДружная семейка
Я і запитала що в Ліндт було смачне ?
У Ліндт смачнющі набори асорті. Їх продають на новорічні і свята. Ніякий Рошен, світоч, авк і поруч не стояли навіть у їх найкращі часи.
Чорний шоколад у них найсмачніший з малиною, у акцію він розкуповується першим:)
Тепер чекаю ваших цукеркових фаворитів. Цікаво, що для вас смачні цукерки.
Дружная семейка• 17 декабря 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Які саме? Купувала різні, фігня, малину не люблю.
Мені подобається, дорослій ’тьоті’ 40+: Рафаело (скоріше події пов´язані з ними), жовтий Монблан Рошен, червоний Львівський трюфель Світоч, Гулівер Авк (немає з 2014, той що є, гидота), РіттерСпорт з м´ятою, чорний шоколад з цукатами (є у Світоч та у Міленіум, якщо не помиляюсь).
Spell чорний шоколад.
Радість моя• 17 декабря 2024
Сьогодні взяли конфети ’пригощайся’. Гоща, Рівно. Дуже сподобалися! Коробки в них на подарунки чудові і смачні.
Туся муся• 18 декабря 2024
Ответ дляПожарник
От оці сувенірні цукерки, до речі, хтось брав?
успокойте_Меня• 19 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Так, марципанові мені теж подобаються і чорнослив в шоколаді у них смачний. Рожеві то мабуть ’асорті’ були.
Комплімент, так, там різні в коробці. Ці мені сподобались.