Сладкий лимончик• 18 декабря 2024

Где купить бурманскую кошку не за все деньги мира?

Хочу для себя, 700 долларов не готова отдавать за нее. Разводить их не планирую, документы, родословная не важны. На олх не факт, что продадут именно бурму, а не что-то похожее. В общем, помогите, девочки! Где искать?
Як_наготую...• 18 декабря 2024
Это наша Люся. Ей скоро 10 лет. Купили у знакомых за 400 грн. Без документов. У нее есть дефект скелета в области грудины. А в остальном здоровое животное. Стерилизовали.Прививки раз в год, наполнитель бентонитовый. Корм,правда, берем дорогой, но она мало ест.

Синиця у спідниці• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Та прямо без сілікагеля у кота і життя не буде.
Мої чудово ходять в соєвий. 150 грн/5 кг.

Для такого кота корм дорогий буде, це точно.
у селикогеля расход гараздо меньше, чем у бетонита и соевого
Горлаю зрання• 18 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
У нас бурмочка, нашла объявление на олх. Документы нам были не нужны, поэтому дороговорилась за 300$, с документами (родословной) дороже. Кошка очень классная, умная и ласковая. Соглашусь с комментариями выше, что содержание не дешевое, только на корм 2000-3000 грн уходит в месяц, плюс обработки, игрушки, наполнитель и т.д.
Насправді, документи коштують недорого. Якщо заводчик каже, що без доків 3ї0 баксів, а з доками 600 чи більше, то він їх купує, а не оформлює.
Горлаю зрання• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка

На скільки вистачає 5кг соєвого?
Ганна1811• 18 декабря 2024
Даже на олх можно купить настоящую Бурму. В переписке с продавцом узнайте, есть ли у них официально зарегистрированный питомник в клубе, это будет гарантия породистой кошки для вас.
Такой питомник есть в Одессе, я там купила, и они дают обьявления в ОЛХ.
Форс мажор• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ветеринарні послуги це взагалі капець.
Зайшов в клініку- дзиньк, 500 грн

Я годую своїх двох приблуд натуралкою.
Але далеко не всім подобається купувати субпродукти, міксувати, переморожувати, різати, відважувати порції

Але це дешевше.
Так, натуралка кльова. Трішки хлопотна, але вигляд тварини на м´ясі мають виставковий)
Аноним_Русалка• 18 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
На скільки вистачає 5кг соєвого?
На місяць на один лоток.
Аноним_Русалка• 18 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Основний плюс для мене-тварини ситі.
Вони ніколи не кричать ДАЙ ЇЇЇЇСТИИИИ!
спокійно сплять , поки сплю я. Їдять собі потроху.
Ніколи не намагаються з´їсти щось зайве
Горлаю зрання• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
На місяць на один лоток.
Який купуєте? Запахи тримає?

Аноним_Русалка• 18 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Який купуєте? Запахи тримає?
Називається Пан Сірко
Тримає, якщо вчасно прибирати
Великий плюс-гарно комкується
Горлаю зрання• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Називається Пан Сірко
Тримає, якщо вчасно прибирати
Великий плюс-гарно комкується
Я енімал купувала. Слой 5-6 см. Комок надні лєпьошкою, не віддерти, коли сухий. А коли кіт тільки попісяв, то теж не дістанеш, бо липка глина. Ну і постійно ловити його попіси - таке собі задлволення. Я думала, що комки будуть на поверхні. Може в тих, що пісяють по три краплі, і так. А мій сцить як дядько під дерево, аж очі замружує))) то вся та калюжа на дні
Аноним_Русалка• 18 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ну не знаю.
Я прибираю раз на день, ввечері.
І в мене два кота(але і два лотка)

Ніяких калюж, воно гарно вбирається.
Але кіт любить ще зверху гору загорнути сухого
aljonyshka• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ така бойова
А лечить готовы если вдруг что? Поэтому и продают за такие деньги, чтоб случайные люди не брали.
Вот именно, и кормить не со стола и не вискасом, прививать, стерилизовать, не пойму, зачем заводить животное, которое изначально не тянешь((( Очень правильно у заводчиков уровень цен установлен ня такие породы)
Горлаю зрання• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ну не знаю.
Я прибираю раз на день, ввечері.
І в мене два кота(але і два лотка)

Ніяких калюж, воно гарно вбирається.
Мій теж гребе. Переживаю, щоб він ту глину на лапи не навішав)))
Аноним_Русалка• 18 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Глина це бентоніт
У мене ось такий веселенький. Соєво кукурудзяний
Горлаю зрання• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Глина це бентоніт
Та я теж про сою, тофу. Коли вона намокає, то спершу стає як жижа якась, потім підсихає і прилипає до дна.
Бентоніт ми і не пробували
Потринділиця• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ветеринарні послуги це взагалі капець.
Зайшов в клініку- дзиньк, 500 грн

Я годую своїх двох приблуд натуралкою.

Але це дешевше.
И полезнее