Знову Я• 18 декабря 2024
Чи можна купити в Польщі
Сушку на узвар?
Не просто розфасовані сухофрукти - сушені яблука, сливи і т.д. А в´ялені?
Крем для арбуза• 18 декабря 2024
Так, я бачила в Діно, але то було давно. 2 р тому. Зараз не знаю...
Знову Я
• 18 декабря 2024
А на ринках продають? Буду на вихідних в Кракові, я так розумію, що ринок - то тільки в суботу вранці?
Чи працює ринок у понеділок?
Фиона Шрековна• 18 декабря 2024
В Ашані бачила, правда не в Кракові. Повно, лежить на стійках з продуктами до свята