Мороженная курица• 18 декабря 2024
Важко в Іспанії отримати громадянство? Не виходячи заміж і не вчитись в універі
Там треба здавати ткж історію як в Сша?
Радикальная• 18 декабря 2024
Кум отримав, проживши 14 років і здавши іспит на знання іспанської мови
Усатая полосатая• 18 декабря 2024
Племінниця вийшла заміж за іспанця. Робота, підтверджений диплом, вільне володіння іспанською, дитина від цього іспанця. Пройшла сім кіл пекла і років мабуть через 10 нарешті громадянство отримала.
рукиЖимолости• 18 декабря 2024
Я в Італії через війну. Думаю, в Іспанії все +- так само. 1) проживання 10 років з реєстрацією та оф.внж 2) іспит на володіння мовою b1 ( я вже його здала. 5 годин був іспит. Гарно володію вже мовою) 3 ) сплата податків за період. Там все сильно непрозоро. Навіть якщо працювати всі 10 років, а зп не сильно висока, то податків не вистачить. Тобто, умовно ще + 3 роки, щоб ’ дотягнути’ суму податків