Морожена_курка• 18 декабря 2024

Можно ли отправлять конфеты укрпочтой в США?

Самостоятельно создаю посылку и не знаю указывать конфеты или личные вещи, пропускает ли укрпошта пересылку конфет?
БезПаспортаНеПродаю• 18 декабря 2024
Я точно не знаю,но шоколад и шоколадные батончики при мне отправляли.Правда,до войны это было
Love_Love_Love_• 18 декабря 2024
Офіційно не можна, спробувати можете
Примарочка• 18 декабря 2024
Можна, але не всі.
Не можна нічого, що містить натуральний сік та насіння.
Тобто шоколад, карамельки, зефір, помадки типу Корівки можна, а чурчхелу, казінаки, мармеладки не можна.
Звісно, можна спробувати їх покласти в посилку, і, можливо, прокатить, але якщо посилку перевірять на пошті, то заборонять. А якщо посилка попаде під вибіркову перевірку на таможні - то її повернуть, і не компенсують пересилку.
Примарочка• 18 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Офіційно не можна, спробувати можете
Не можна тільки деякі види.