ФсеСама• 19 декабря 2024
Якщо є виписка з реєстру про право власності на будинок
Чи є юристи? Або хтось може оформляв такі документи. Які подальші дії, якщо є на руках є виписка з реєстру? Хто оформляє свідоцтво на право власності? Нотаріус чи куди звертатися?
Мрію про пончик• 19 декабря 2024
Выписка и есть право собственности, или вы хотите тоже самое но на нотариальном бланке?
ФсеСама
• 19 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Просто я не юрист. І не знаю чи ще потрібно якийсь документ крім такої виписки
Державний реєстратор сказала що то основний документ- виписка. А в розмові з людьми прозвучало, що ще якийсь документ має видавати нотаріус. От я запуталася.
Мрію про пончик• 19 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Державний реестратор это и есть нотариус)
ФсеСама
• 19 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ну ніби на дверях різні таблички висять. В одного НОТАРІУС. В іншого - державний реєстратор. Але можливо ви праві і дії їх рівноправні. Дякую за відповідь
Дюймовочка• 19 декабря 2024
Документ на купівлю чи спадок. Як цей будинок опинився у вашій власності? Зазвичай таке питають.
ДинамоКит• 19 декабря 2024
Виписка з реєстру і є документом, який підтвержує право власності. Свідоцтва вже давно не видають. В мене з 2016 року виписка така на руках і все.
ФсеСама
• 19 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Успадковано від мами.
ФсеСама
• 19 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
Дякую. Тобто більше не треба нікуди йти і ніякого документа шукати?
ДинамоКит• 19 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Ні не треба, тільки в БТІ тех паспорт на нового власника зробіть, якщо ще не зробили і все.
ФсеСама
• 19 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
В БТІ зробила нові документи. Вже на себе. Дуже дякую за відповідь