Зубная фея• 07 января в 10:20
Київ. Ви вже виходили на вулицю? Слизько?
Чекаю відгуків
Хворі ноги
Боюсь виходити на роботу
Хворі ноги
Боюсь виходити на роботу
Тень льва• 07 января в 10:25
там капець. тролейбуси зранку на гірку не могли виїхати.я їхала метро.
from Ukraine• 07 января в 10:30
Ответ дляСиренькая
Очень скользко. Не чистили ничего, все что таяло замерзло в каток.
А проезжая часть чистая?
Из Виа-гры• 07 января в 10:34
Ответ дляfrom Ukraine
А проезжая часть чистая?
Да. Зато тротуары каток
Тень льва• 07 января в 10:39
Ответ дляfrom Ukraine
А проезжая часть чистая?
нет. каток.тралики стоят и на гору выехать не могут. часть стоит на майдане,часть перед стадионом Спартак. так было в 8 утра.я ехала на метро.
Бавовна• 07 января в 10:54
Утром было скользко, сейчас плюсовая температура и каша под ногами, ничего никто не чистит
Ошеламиссимо• 07 января в 11:30
Там пісец. Поки дойшли до робити половину колег попадали. Просто ковзанка. Зараз відтаяло, але...на вечір знов буде зниження температури, страшно буде додому діставатися
Доль Чекомбана• 07 января в 11:42
Ответ дляБавовна
Зате в телеграм каналах знову звітують, як гарно працюють комунальники.
Доль Чекомбана• 07 января в 11:44
Ответ дляПриму в дар
дуже слизько. траси розчищені, але до машини ледве дійшла
В мене теж таке враження, що на дорогах ситуація краща, ніж на тротуарах - їх чи посилали, чи просто роз’їздили. А тротуари - каток, ніхто ніде нічого не робив, принаймні зранку, коли на роботу діставалась.
любименькая• 07 января в 12:33
Тротуары не чищены, вообще в Киеве очень плохо работают коммунальные службы.
Доль Чекомбана• 07 января в 13:41
Ответ длялюбименькая
От я теж не розумію: чому одразу всі комунальники стали так погано працювати? У них закінчились пісок і сіль, щоб посипати тротуари? Раніше ж такого не було. А останні дні вранці навіть сходинки до підземних переходів станції метро не були розчищені/посипані.