Столічна штучка• Изменено 18 декабря 2024

Почему вы не достигли успеха ?

(Если вы считаете,что не достигли)
Те, кто достиг можете не отвечать.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 декабря 2024
Потому что ленивая
Неновая почта• 18 декабря 2024
Не везло, трохи лінива, страх
Мир Мир Мир!• 18 декабря 2024
ПилЬ. КурилЬ. БолелЬ.
КрестьянинДиор• 18 декабря 2024
Не было такой цели.
Ананомчикус• 18 декабря 2024
Не получается
Пліткарка• 18 декабря 2024
А що є успіх у вашому розумінні? Тут була цікава теорія якось, що той хто вижив сьогодні, значно успішніше мертвих (навіть заможних).
Тут как тут• 18 декабря 2024
достигла
Пешеходик• 18 декабря 2024
Не хотела, никогда не было амбиций
Хотела спокойно тихо жить свою жизнь и никуда не ломиться ничего ни себе не другим не доказывать
Оле Лукойе• 18 декабря 2024
Лінь і відсутність амбіцій.
автор Столічна штучка • 18 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Я не заперечую) питання про ваши критерії,тільки ви вирішуєте:)
Залізна тьотя• 18 декабря 2024
Из-за внешних обстоятельств во многом
А так у меня сравнительно неплохой уровень.
Могло бы быть лучше, если добавить везения)
автор Столічна штучка • 18 декабря 2024
Ответ дляПешеходик
Не хотела, никогда не было амбиций
Так значит в вашем понимании достигли)
Черпак_для_фантазий• 18 декабря 2024
Потому что еще не время)
Тішуся неперетішуся• 18 декабря 2024
Лень и аутизм
СМСница• 18 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
достигла
Можете не писать
Жінка з перцем• 18 декабря 2024
Не було розуміння як його досягти. Кінець 90-початок 00 всі були бідні, ніхто не знав як стати успішним. Багаті і успішні десь були, але якоюсь окремою кастою з відповідним ставленням - спадок, допомогли родичі/друзі або вкрали.
Батьки казали, що треба добре вчитись і закінчити хороший вуз. Далі воно якось само мало вийти 🤷‍♀️
Певного успіху я зрештою досягла, але якби мені розказували, що треба чітко ставити мету, розвивати софт скіли, не боятись помилок і провалів, вивчати інвестування зрештою - було б значно швидше і ефективніше
spart-5037• 18 декабря 2024
Не в том месте родилась ) до войны - достигла. Сейчас почти бомж, все разрушено.
Лукава Кішка• 18 декабря 2024
Либо успех либо оргазм. Достигла второе
Аноним_• 18 декабря 2024
Не хотела. И сейчас не хочу.
Пліткарка• 18 декабря 2024
Що ви вважаєте успіхом?
Гроші- які вже непотрібні, тому хто пішов?
Посади, регалії, загальне визнання, слава?
Все тимчасово.
Весь час доводити, що ти успішний, кращий, найкращий, перший, найрозумніший, прогнутись, стати на коліна де треба? Погоня за всім і одразу? Втрата стосунків.
Втрата часу, здоров´я, вигорання, хвороба яка може зупинити рух, як наслідок самотність. Частіше, велика слава саме цим закінчується.
Що є успіх для вас?
хутряна володарка• 18 декабря 2024
Не умею добиваться..надо быть уверенным.. даже самоуверенным..
Пліткарка• 18 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Так значит в вашем понимании достигли)
А у вашому?
автор Столічна штучка • 18 декабря 2024
Если вы не хотели какого -то общепринятого успеха,вам его навязывали а вы не хотели - тоже можете не писать. Вопрос о вашем понятии успеха, вопрос тем кто хотел чего-то определенного и не сумел. Или пока не сумел)
Аноним_1858• 18 декабря 2024
Не хватает банального везения и электромотора в попе, как у других
Пліткарка• 18 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
А якщо його немає, автор? Ніколи успіх не був ціллю. Ціль була-щасливо прожити життя, здоровим, з можливістю не стояти під церквою, любити, відчувати любов.Робити роботу, яка подобається. Жити в спокої і гармонії із собою і навколишнім світом.
Видящие_помогите• 18 декабря 2024
Думала, что после получения диплома меня везде будут приглашать на работу. Но в итоге только кассиршей смогла работать. Самообман.
Ку-кусик• 18 декабря 2024
Мені 31.
Зараз я ще не почуваю себе реалізованою.
Юні роки взагалі плила по течії - бо в спеціальності,, що обрала, розчарувалася, і працювала хоч на якихось роботах, щоб були гроші.
Але коли почалася повномасштабна війна, щось в мені змінилося. За 2,5 роки повністю змінила напрям, пройшла багато навчань, по зп виросла майже в 3 рази.
З´явилося відчуття, що ’коли, як не зараз’.
Я не назву себе супер амбітною людиною, мені не важливо рухатися саме вгору по кар´єрній драбині, мене цілком задовольнить і горизонтальний розвиток, головне - щоб влаштовувала оплата і задачі, які я роблю щоденно мене не бісили.
автор Столічна штучка • 18 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Так це ж чудово!))Ви досягли мети))
Ку-кусик• 18 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Вас не має ніхто запрошувати, коли ви спеціаліст без досвіду і реальних вмінь.
Ви мали самостійно шукати роботу.
Хто ви за освітою, скільки вам років?
Видящие_помогите• 18 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Ви мали самостійно шукати роботу.
Хто ви за освітою, скільки вам років?
Никто не брал на работу. Вот такие все, как вы)