вАлнуюся сильнА• 18 декабря 2024
Як знайти людину (солдата) ?
Мій брат служить у ЗСУ з самого початку війни, рідних у нього на території України не залишилося. Я живу в іншій країні. Кожен раз, коли брат приходив з позиції, він одразу писав. Це десь кожні 7 днів (він постійно на «0» у горячих точках), вже пройшло 11 днів, у телеграмі написано «був у цьому місяці» - тобто вже давно не на зв’язку. Як мені шукати інформацію за нього? Що сталося: живий чи ні😭, як знайти воєнного, якщо близьких у нього в країні нема, ми на різних призвищах…куди звертатися? Дуже дякую!
вАлнуюся сильнА
• 18 декабря 2024
Ответ дляВельми шановна
Контакти командира, колег?
Яка в/ч. Є ця інформація?
Тільки назва селища, де він зараз служить, номер бригади і рота
Мастер Пис• 18 декабря 2024
Телефонуєте в бригаду/бат. На такі випадки заздалегідь залишають контакти ротних, взводних, побратимів. Якщо немає ніяких даних - поліція і тцк тоді. Є цілий алгоритм по зниклим, як і куди звертатися
Мастер Пис• 18 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шукаєте номера телефонів бригади, через фейсбук, телеграм. Зазвичай є гаряча лінія у багатьох
Бурундучиха• 18 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Кто указан, как его контакт при необходимости?
Електрохарчування• 18 декабря 2024
Дзвоните у військову частину.(номер є на сайті)
Кажете хто ви і кого шукаєте.
Вони вас зв´яжуть з його командиром.
Наберіться терпіння.
В мене пішло на це 1 день і більше 20 дзвінків.
Кажете хто ви і кого шукаєте.
Вони вас зв´яжуть з його командиром.
Наберіться терпіння.
вАлнуюся сильнА
• 18 декабря 2024
Ответ дляВельми шановна
А з якого тцк мобілізували знаєте?
Він пішов сам з початку війни, у нього бойовий досвід в АТО
Електрохарчування• 18 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Цього достатньо найдіть на сайті бригади номер телефону і дзвоніть.
вАлнуюся сильнА
• 18 декабря 2024
Ответ дляБурундучиха
Я не знаю, він взагалі не дуже багато розказував що і як😔
Мастер Пис• 18 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вы ж знаєте де він мешкав? Пішов скоріше до свого тцк. З нього й мобілізували. Шукайте
Вельми шановна• 18 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Військова частина повідомляє тцк. Це процедура .
ЯяяКакаджамбо• 18 декабря 2024
Автор,невже за стільки часу ваш брат не лишив контактних даних?
Дуже дивно
Броніки для Моніки• 18 декабря 2024
В соцсетях он был?
Можете найти там его побратимов?
Или есть контакты друзей в тылу?
Остальное уже посоветовали выше.
Ищите.
Дай бог жив. Может в госпитале. Мой муж сейчас на реабилитации лежит, говорит есть ребята без телефонов. Либо потеряли, либо в военной части оставили с вещами. То есть, им тоже, наверное, звонят родные, а никто не отвечает.
Можете найти там его побратимов?
Или есть контакты друзей в тылу?
Остальное уже посоветовали выше.
Ищите.