Аннуитет• 19 декабря 2024
Женщина должна работать меньше, чем мужчина?
Чтобы оставалось время на детей, семью, готовку. Согласны?
Аннуитет
• 19 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Згодна, але в моєму випадку так не працює.
В моем тоже
Аннуитет
• 19 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Но иногда возникают ссоры на почве того, что что-то упустила. А у меня физически не получается охватить все
На_оба_рот• 19 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
Ми просто дуже багато на себе взяли. Треба себе розвантажити тоді і чоловік активізується, можливо.
Хата на мати• 19 декабря 2024
Ответ дляБубль Гум)
А у мужчины не должно быть времени на детей и помощь по хозяйству ?
А воно йому треба?
Love_Love_Love_• 19 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
Наприклад що?
Бюст Березуцкого• 19 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
В смислє? Що за спори і що упустила? Не погодувала? Непоприбирала? Чи що?
ГугелП@лАмался• 19 декабря 2024
Если и первое и второе полностью на ней, то вообще не должна работать.
Бюст Березуцкого• 19 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
А воно йому треба?
Що значить не треба? А то діти сусіда? Чи будинок лівого чувака - і нічого тоді мужику не треба: ні діти, ні господарство.....
Але їсти все одно готувати - нікуди не дінеться.
Хата на мати• 19 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Так це ми з вами думаємо чи хочемо вірити, що воно йому треба, а більшість мужиків приходять з роботи і хотять лише відпочивати. Ні, є і нормальні, але ж то крапля в морі.
хутряна володарка• 19 декабря 2024
Если женщина будет много работать, у неё просто не останется сил на любовь.
© Мерелин Монро
Пошаманю• 19 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
на три буквы таких и проблема решена
Бюст Березуцкого• 19 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
Ні, то ви робите все, щоб у них закріпилися такі думки. Просинайтеся вже.
Обнимашкина• 19 декабря 2024
Ответ дляДА да да
жінка нікому нічого нє должна)
А хто кому що винен?
Хата на мати• 19 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
З чого ви це взяли? В мого якраз все правильно закріплено: і приготувати може щось швидко, і пропилососити, і дитині уроки перевірити, і прання вивішати. Я зараз не працюю, то менше його навантажую, але і зовсім розслабитись не даю))) А тут постійно читаю скарги. Та і в оточені багато таких, що тільки на роботі працюють, а вдома відпочинок, бо жінка в 2 зміни паше.
Бюст Березуцкого• 19 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
Ну я тут теж постійно читаю, і у більшості відповіді: а що ви хотіли... Або взагалі вбивають на кшталт: ’ вам дуже повезло! Я працюю на двох роботах, чоловік ні, все роблю по дому, з дітьми тільки я, сплю три години і встаю щоб приготувати свіженьке. Тому не жалійтеся, вам повезло, бережіть чоловіка ’
А з чого взяла? З того, що ви виправдовуєте чоловіків. Придумали їм шикарну відмазку: їм то не треба. Якщо так думати, то і справді, вони дурні чи що, напрягатися, якщо можна полежати. Жінка все зробить.
Хата на мати• 19 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ви самі собі придумали, що я їх виправдовую??? Перший пост взагалі з сарказмом написаний!
Бюст Березуцкого• 19 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
Ну я також з сарказмом і про сусіда і про чувака, але ви почали на повному серйозі доводити. Тому.....