Кров з молоком• сегодня в 10:20

Чи є зараз в Україні реально гарна вища освіта?

Чи залишилися взагалі у нас толкові виші, які гарантують якісні знання та затребуванність диплому по закінченню? Бо скільки не дивлюся, більшість не працюють за освітою взагалі. На питання навіщо вчитися було стандартна відповідь «заради корочки». То навіщо 90% дітей тоді йти у ВНЗ? Вища освіта взагалі-то має бути привілеєм, а не базою для абсолютно всіх, бо знецінилися освіта повністю. Поділіться своїми спостереженнями і досвідом. Куди діти вступатимуть?
Добра, коли сита!• сегодня в 10:23
У вас по ходу ніякої освіти немає, до чого тут якість освіти і те що люди не працюють по професії?

Кукарикуууууу• сегодня в 10:23
Моя з 4го класу вирішила бути ветеринаром, 1й курс закінчила. Я впевнена, що працюватиме по спеціальності, підпрацьовує.
Син на інженера буде поступати в КПІ.

А працювати не за освітою більше характеризує не якість освіти, а людину: наскількі свідомий був вибір освіти.
ЯНаПэПэ• сегодня в 10:23
Що означає ’гарна’?
Що хтось вам має гарантувати працевлаштування з високою зп по вибраній спеціальності?
Кривая спроса• сегодня в 10:24
КПИ, УКУ, Богомольца - чем вам не подходят по качеству образования?
Меня много• сегодня в 10:24
Моя не пішла вчитись після школи. А далі життя покаже.
Не рахую, а вважаю• сегодня в 10:25
Подруга дочери училась на праве онлайн в Харькове. Прошла в Киеве в ’фирме ее мечты’ стажировку( т.е конкурсній отбор) и сейчас там работает. очень умная девочка и перспективная, успела от вуза съездить на обмен на семестр в Европу, на магистратуру поступает, английский уже сдан на 200, ТЗНК на 188. уверена, она снова будет на бюджете. право сдала похуже, но ее балл самый высокий в группе.
Дети учатся и учатся успешно, воплощают свои мечты. Правда, не все.
автор Кров з молоком • сегодня в 10:25
Ответ дляДобра, коли сита!
Золотий стандарт на порадниці - перше повідомлення завжди глузливий висєр найрозумнішої))
Не рахую, а вважаю• сегодня в 10:26
Ответ дляМеня много
моя сестра тоже, выучилась в Польше в 33 года. уже сама все везде.
автор Кров з молоком • сегодня в 10:26
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Знаю тоже таких, но это единицы. Большинство работают условными курьерами.

Ужгород• сегодня в 10:27
що значить затребуваність? це ще й від людини залежить. Від знань, мети, наполегливості.
Меня много• сегодня в 10:28
Ответ дляКров з молоком
В нас всі інші галузі загнулись, що всі працюють кур´єрами?
ЯНаПэПэ• сегодня в 10:28
Ответ дляКров з молоком
У вашій темі - влучний
автор Кров з молоком • сегодня в 10:30
Ответ дляУжгород
Затребуваність диплому, який не просто корочка, а визнається нормальними фірмами і не тільки в Україні.
Сіточка• сегодня в 10:30
У нас даже болонскую систему за 20 лет не смогли внедрить, существует формально
Меня много• сегодня в 10:30
Ответ дляКров з молоком
Моя донька і її подруга без освіти не працюють кур´єрами, то може справа не у вузах, а в людях?
Попельшка• сегодня в 10:31
Так, більшість вчаться, не розуміючи навіщо. Освіта це зараз бізнес.Вас навчать на кого завгодно,тільки не потрібно зараз стільки спеціалістів. Наприклад в нас дуже гарні зарплати, але в рік потрібно біля 30 випускників А їх випускається під 180 по всіх вузах. Навіщо?
Раніше вчили під держзамовлення.І зайвих майже не було.
Кукарикуууууу• сегодня в 10:31
Ответ дляКров з молоком
Людей на роботу не за диплом беруть, а за робочі якості.
автор Кров з молоком • сегодня в 10:32
Ответ дляЯНаПэПэ
У вашій темі - влучний
Вам так здається, насправді освіта у нас зараз в жо…і та нічого смішного тут на жаль немає.
ЯНаПэПэ• сегодня в 10:33
Ответ дляКров з молоком
З освітою все норм. Проблеми в Україні з роботою.

Сіточка• сегодня в 10:33
Ответ дляМеня много
Вы вообще не о том. Речь о том что человек закончив например пед может себя реализовать. А не так, что поступил в пед потому что в другие вузы не взяли и пошел работать консультантом в магазин.
автор Кров з молоком • сегодня в 10:33
Ответ дляКукарикуууууу
Для робочих якостей треба пройти якісну практику, у нас студенти забезпечені такою?
Домашка• сегодня в 10:33
А работать где собираетесь ? На разбитых предприятиях ?
автор Кров з молоком • сегодня в 10:34
Ответ дляМеня много
А ким працюють? Майстрами манікюру?
Кукарикуууууу• сегодня в 10:35
Ответ дляКров з молоком
Коли нема талантів і професійних прагнень, то людина вимагає, щоб її усім забезпечили.

Донька сама ходила по ветлікарням і просилася в допомогу.
Сіточка• сегодня в 10:35
Ответ дляКукарикуууууу
Мой сын закончил универ за границей и представьте весь курс работают на приличных должностях и в приличных фирмах сразу после учебы.
автор Кров з молоком • сегодня в 10:36
Ответ дляКукарикуууууу
Син на інженера буде поступати в КПІ.

У тому и справа, що наші діти йдуть аби куди на умовний менеджмент аби тільки вишка. Вашим дітям бажаю успіху, молодці.
Меня много• сегодня в 10:37
Ответ дляКров з молоком
А ким працюють? Майстрами манікюру?
Моя вчителем в християнській приватній школі і дає приватні уроки англійської, подруга - веде сторінки ресторану і крафтової пекарні в інстаграмі та фотограф.
Меня много• сегодня в 10:38
Ответ дляКров з молоком
Так це проблема не вишів, а виховання в сім´ї.
автор Кров з молоком • сегодня в 10:39
Ответ дляКукарикуууууу

Це все зрозуміло, але ВНЗ має забезпечити студентів якісною практикою, невже ви вважаєте що діти мають самі ходити «проситися»? У чому якість такого навчання?
Мрію про космос• сегодня в 10:42
Якщо ми обговорюємо саме здатність закладу освіти дати гарні знання і практичні навички (не торкаючись питання старанності студентів), то моя думка, що якість вищої освіти в Україні вкрай погана по практично-прикладній складовій.
1) вузькофахові де потрібне сучасне спец обладнання, прилади для практичних робіт - там майже ніде нічого нема. Або списаний непотріб , що лишився ще з часів СРСР.
2) викладачі котрі не мають або майже не мають практичного досвіду на виробництві/організації. Котрі читають практично-прикладні предмети по підручники/ШІ
3) застарілість та інерційність навчальних програм та змісту предметів. Ще досі вчать те, що вже як ннн років в реальності не використовується. Замінити або ліниво, або див. п2.
Саме з цих причин навіть найкращій випускник буде мати і більшості випадків вкрай слабку підготовленість до реальної професії. Тому і не працюють по професії, бо просто мають теор знання без вміння застосувати на практиці
Звісно є деякі виключення (наприкклад мед), звісно певні спеціальності типу не потребують лабораторно-практичної бази або взагалі не є прикладними, Але в більшості все як я написала.
Працюю в системі вищої освіти більше 10 років, після 10 років практичного виробничого досвіду. Тому дуже в курсі яка в нас реально печальна ситуація