Пописанная парта• 19 декабря 2024

дівчата, срочно! що відповісти обнаглевшому мужику з сз?

(сексу за гроші у мене не було)
Вічний двигун• 19 декабря 2024
А зачем вообще такому отвечать? После фразы о сиськах он давно должен был быть в блоке. А вы с ним продолжаете заигрывать.
Вічний двигун• 19 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Він вже вас принизив,але вам це подобається. Мабуть він прав за гроші...
не сочиняйте и не додумывайте
Білка в колесі• 19 декабря 2024
Так ответьте ему, что о нём слава идёт как про импотента.

Так что ему и за деньги не поможет.

кстати, вы ж писали, что у вас парень есть в другой теме?
мало кто здесь в 21 обращается девчата здесь и пишет в такой манере как вы.
Лукава Кішка• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
хочу його принизити
Вам сколько лет? Снимите уже розовые очки
Лукава Кішка• 19 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Взрослая тетя уже ведь)
Та не, я тоже в 21 страдала такой куйней))) только к 30 годам поумнела
Гарні диньки• 19 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Взрослая тетя уже ведь)
Підлітки знову на сайті
Пасхальний тролік• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
да, він мене принизив, я хочу принизити його
Ну пошліть на три букви і в блок
Пасхальний тролік• 19 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тоді покажіть сіськи
І дописати ’которые тебе никогда не достануться’
D_A_V• 19 декабря 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Конечно, по любви
А что если муж повез на курорт, то это секс за деньги?
если муж официальный, а не сожитель, то нет, так как договор купли - продажи уже совершен браком и все его ваше наперед, если другое не прописали 😁😂,
а вот если сожитель или муж, да не ваш, то видимо да
Пасхальний тролік• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
обідно
може йому реально хтось таке казав про мене(
Боже, це відома і стара як світ маніпуляція. Пікапери постійно таке один одному радили, я думала на це вже ніхто не ведеться. Типо сказати дівчині щось інтригуюче (на кшталт ’я знаю про тебе дещо дуже пікантне, мені розповідали’) і злитися. А дівчина потім має про того хлопця думати і чевоніти.
На вас ще й подіяло)))
ЭтаваНиМожетБыть• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
хочу його принизити
Поддерживая диалоги с подобными особями вы унижаете только себя
Шумелка Мышь• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
Ваша мама про вас тему написала, якщо не візьметеся за розум, вас відправлять на вулицю бомжувати. Знайдіть роботу, поприбирайте в кімнаті, і не палять айкос - мамі це не подобається. І про сз вона теж писала, не одобрює, що ви щовечора з різним контингентом з сайту ходите на побачення
Бабка_в_кедах• 19 декабря 2024
Скиньте номер карти і суму, теж мені проблема
Ацетилсалициловая кислота• 19 декабря 2024
А навіщо він вам?
забиякина• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
Напишіть на нього жалобу на сз, щоб його там заблокували. Це шкідник, а у себе заблокуйте і не витрачайте свій дорогоцінний час на мотлох
Доставучая• 19 декабря 2024
’Иди нах, уебище’
’Откуда у нищеброда деньги?’
Автор, вариантов море на самом деле)
Доставучая• 19 декабря 2024
Ответ дляOlivia 666
Очевидно заінтригував вас. Зацікавилися подальшими подіями , переписками з ним та скільки ж запропонує. Шукаєте пригод на дупу.
Інакше б і теми не було,і він був би в блоці.
О, а вот и мудробабы подвалили, у которых всегда виновата женщина
Тетя , на СЗ 99% таких конченых. И несут они свое конечное нутро всем женщинам без разбору просто по факту того, что конченый
Всім шампаньського• 19 декабря 2024
Треба було написати що за секс з ним ви не готові платити. Що він не стоїть того.
Повітруля• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
хочу його принизити
Так вы нашли друг друга❤️
Кітті_• 19 декабря 2024
Я б вже відправила у космічний бан після вимоги показати цицьки. Мужики повинні знати, що якщо у жінки ніде не написано у меті знайомства про секс чи інтим, значить нічого лізти з такими пропозиціями. Хамло. Проте якщо у Вас в анкеті є натяки на інтим, тоді не дивуйтеся таким повідомленням.
Кітті_• 19 декабря 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Ой да ладно вам, можно постебать и позлить мужичка, почему нет? автору 21, пусть себе потренируется бесить дурачков, чтоб не наглели
Так я і думала, це лише малолітня дурненька ’козочка’ може так відповісти на запит про цицьки. А ’козлику’ напевно років 40, не менше 😆...
Дева Мария• 19 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
🤣вам годиков 14?))))
А )) так это вы ищете одногодку 😹
Дева Мария• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
Якщо нема що робити , то Твій цюрюпчик і гроші наперед і номер картки .
Дева Мария• 19 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
обідно
😹😹😹
Небалувана Галя• 19 декабря 2024
Напишите суммы и скиньте фото
Ksusci• 19 декабря 2024
Я б сказала щоб він на карту гроші авансом скинув. Номер карти хай візьме у того хто йому про вас говорив(типу говорив) щось.
А взагалі три слова і блок)