Ще з цiкавого Заказы с Теmu и Донецкая область? +13 Хто проходив процедуру повернення товару (коли оплачує продавець) на Аліекспес? +6 NEXT.ua подвійна конвертація незалежно від банку? +13 Замовлення з Європи Ukrainian Express +42 Подскажите "чайнику". Первая покупка с иностранного сайта. +16 Посылки с Али +23 Хто має Temu і ніколи не грав там Ферму? +14 Знайшла я, значить, чемодани собі. Класні правда? +34 Реклама Temu +13 Ділимося своїми враженнями від покупок з TEMU +61
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Любой город может остаться в полном блекауте, и как ничего и не было16+44416 Швейцария обязательная прививка от ВПЧ дочка 14 лет 9+2579 Мені здається, ми летимо у дупу8+2238 Вы бы уехали заграницу ради ребенка, имея здесь хорошую работу? 7+1847 Родители, а вы даете инструктаж детям о нормах поведения на работе?6+1686 Як правильно вибудувати стосунки з чоловіком з дитиною 8+1648 Для тих хто побивається за Гігою, подивіться випуск Міняю жінку з ним та його Ж7+1537 ещё
Сейчас читают! Во Львове та девушка что умерла, оказывается +1041 Список продуктів які ми купуємо 2+702 Купила себе духи за 7 тысяч 3+613 Всем ли нужна пара?+581 НП знахабніли! Доставка в поштомат +10 грн. +551 Пара кладбищенских вопросов, кто в теме+541 Вам подарили духи за 25 тыс грн, вам не нравится запах, будете пользоваться?2+512