Цукрові вишні• 19 декабря 2024
Знайома (не близька взагалі) просто бачимось по роботі схудла на Оземпік
Просто шалено… буквально за 2,5 місяці мабуть кг 15-17… у мене зайвих 20…
З якими борюсь роками і йду лише в плюс.
І думаю: бути чи не бути? З нею так все детально обговорити не можу, ми не настільки близькі. Можливо тут хтось пробував? Скажіть це дуже шкідливо для здоровʼя чи ні?..
Вмію заміряти найкраще• 19 декабря 2024
Если вы похудеть а потом сможете не жрать, а держать себя в руках, то почему нет.
Цукрові вишні
• 19 декабря 2024
Ответ дляПффф 100%
Вы бы рассказывали шапочному знакомому, что худеете на уколах? Я - нет, даже близким друзьям не стала бы говорить.
Вона розказала це не мені) а подрузі з якою дружить і вона і я) але я її близько не знаю (цю що колола)
А я нівроку• 19 декабря 2024
Подруга моей подруги (мы с ней лично не знакомы) похудела кило на 30. Стала тощей, а лицо ужас, у нее просто все повисло. Реально ей было лучше толстушкой
Заздрість то погано• 19 декабря 2024
Ответ дляViktoriia2024
Блін… тут стараєшся вести здоровий спосіб життя ,,,,, не куриш , не пʼєш , а болячок ….
А люди не бояться худнути на гормонах 🤷🏻♀️
Ну то ж ваш вибір. А там - їхній
І взагалі не факт, що ваш варіант самий правильний
А я нівроку• 19 декабря 2024
Ответ дляАлесс
За сколько времени?
Я не знаю, посмотрела ее инсту - в мае 2022 она была ещё пышкой, фото с октября 2024 уже в новом весе, да, 34-36 размер тело, но лицо свисающие по плеч носогубки
З царем в голові• 19 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Інфа 💯
Всі розказують, як героїчно худли, а не кололись і жерли.
💯. Моя знайома з дитинства товста, на оземпіку схудла до 50 кіло. Кожна вся повисла мішком. Дуже швидко. Пішла на ендосферу і тп, підтягла шкіру трохи і звєзда. Як худала за три міс, що все життя не могла скинути - та чисто на ПП, відварювала їжу, ага ага))
КликОЛЬКА• 19 декабря 2024
В мене є знайомі,які його приймали,ніякої шкоди для здоровʼя я по них не бачила.
З царем в голові• 19 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Вчора тут читала велику тему, дівчина колола мунжаро. Аналог оземпіка.
Ну таке. За 9 міс ,мінус 20 кг.
Їх можно було скинути і за пів року,не колоти нічого
Ну таке. За 9 міс ,мінус 20 кг.
Моя свекруха п´є таблетки для контролю цукру, в неї діабет 2 типу не інсулін залежний. Схудла на 15 кг. Ходили в гори влітку, в неї дихалка не збилася там де в мене язик на плечі.
Дівчата в кого немає інсулін резистентності може й просто схуднути. Я не вдиваю цукру більшість часу, ніде, фрукти обмежено, рахую калорії і Макс схудла до 65, ріст 165.. Тільки кусок тірамісу 1 на тиждень, і три куски хліба на день а не 1 і привіт три кіло +
энциклопУдия• 19 декабря 2024
Та жріть хоть імно. Ваше тіло.Будьте відповідальні за свої вчинки.
Ответ дляЗ царем в голові
Метформин?
Я его пью 5 лет. И шось никак не могу скинуть. Только добавляется,с каждым годом😂
энциклопУдия• 19 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Шо ви несете? У моєї мами діабет вже 10 років і шось вона не худне.
Клептоманка• 19 декабря 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Обговорити ви з нею не можете бо нема ніякої знайомої з оземпіком . Бо ніхто таке колегам з якими особливо і не спілкується за оземпік не розказуватиме .
Автор кажіть як є , прочитали в соцмережах але інформації не достатньо , тож вирішили ще на форумі реальний досвід пошукати.
Не в бровь, а в глаз 😅
Бешене сарі• 19 декабря 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
За 19 днів скинула 6 кг. Вага була 64 кг
Зріст?
Мама фіфті цента• 19 декабря 2024
Ответ дляЦукрові вишні
А ви випийте, іноді навіть корисно
Я худела по 3 кг в месяц, и то после минус 20 кг стало темнеть в глазах и шатать. И это без всякого оземпика.
Обращеница• 19 декабря 2024
Девочки, а по чем уколы Оземпика? И можно ли у нас официально купить?
Доль Чекомбана• 19 декабря 2024
Я за 1,5 місяці схудла на 7 кг, просто займаючись вдома, і правильно харчуючись. При тому що вага не велика була, при змісті 168 важила 59, стала 52. Нафіга ті експерименти з гормонами.
ИграйМойГормон• 19 декабря 2024
Я б не приймала без назначення лікаря, якби був діабет, то так. А так є знайома, яка ще приймає, то каже що вага то падає, а з тим і радість життя, сексу взагалі не хоче, на грані депресії
А, ще й ніхто толком не досліджував на побочки, пройшло мало часу
Голубка миру• 19 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Як?
О Господи. На японской минус 8 кг точно за две недели
Анонимушка• 19 декабря 2024
Ответ дляЦибулька зла
Як вакцини, то фу бєєєє. Як всяку гадость колоть, замість менше жерти- о дааа.
Уколы в лицо-норм. А в жопу им больно...(С)
З царем в голові• 19 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Метформин?
Она похудела. До - вообще не могла.
МатьЧасть• 19 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Наш друг пробовал. Пару месяцев колол, похудел на 7 кг. Потом страховая перестала покрывать, доктор отменила, уже наел обратно 4 кг.
Детских побочек у него не было.
Но человек теряет мышечную массу. Там куча нюансов и как всегда эффект и последствия будут видны позже. Особенно тех, кто без показаний принимает, для похудения.
Детских побочек у него не было.
Я схудла за рік на 45 кг, за останні 7 місяців ще на 10, зараз 75 кг вага. Не оземпік, інше. Втратила мишечну масу, мабуть і метаболізм посадила чи угробила, як тут пишуть, на 1000 кал в день. Не знаю, правда, симптоми сівшого метаболізму. Але почуваюся, тьфу,тьфу чудово. Бігаю, міняю гардероб та інші плюшки. Мені 54 роки.
З царем в голові• 19 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
12 тыщ курс на месяц по 0.25 4 дозы, начальный... Ну сайты есть, требуют ли рецепт хз
З царем в голові• 19 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Лучше бариатрическую операцию
Да конечно, вы чего...
МатьЧасть• 19 декабря 2024
Ответ дляА я нівроку
Розумієте, іноді пофіг на лице. Здоров’я краще. Коли тиск, важко ходити, важко підібрати одяг.
З царем в голові• 19 декабря 2024
Ответ дляМатьЧасть
Ви їсте 1 тис калорій в день зараз?