Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
Дитина 1.4 рочки не ходить, не стоїть, не реагує на імʼя.
Дитина в 1.4 роки не реагує на імʼя , боїться бутилки - відвертається , псіхує , відкидає її , тому не можна достатньо дати води . Тільки їсть , дуже багато їсть . Не ходить , не стоїть ,тільки повзає і грає тільки мячиками , або інші іграшки але тільки гризе їх . Бере по черзі вказівний пальчик до рота і по зубкам проводить які вже є . Плаче коли хочеш його посадити на коврик ,щоб він пограв , він тільки на руках . Вночі встає плаче , лягає на руках спати . Їсти готуємо на руках практично . Це важко бо син 14 кг .
Ходили до педіатра , але вона каже що поки нічого поганого не бачить і все в нормі . Ще пару місяців можна почекати . Ми закордоном
Я думаю поїхати і попросити направлення до невролога.Я відчуваю що щось не так
Чи я себе накручую дійсно ?
Играю_на_кларнете
• 20 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Значит как минимум жидкости ему хватает :)
Я выше спрашивала о фосфолипидах. Это может быть лецитин, а может быть фосфатидилхолин/серин. А так же и магний л-треонат и л-теанин
Мозгу ребенка они нужны для запуска речи.
Ні
Такого не приймаємо
Не зацілована• 18 января 2025
Ответ дляБрюльтик
Ребенок должен пойти не позже 1.3 года. Это максимум. Все остальное - имеет уже название. Срочно идите к неврологу и при том к хорошему.
Блин моему 1,6 только пошел, Но видит мужа может целый день у него на руках просидеть и командовать что делать своим мгг, а если не слушать его то он мужу даёт по голове.
Не зацілована• 18 января 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Стоїть у опори
Ходить в ліжечку і біля ліжка
Залазить на диван сам
Ходить в ліжечку і біля ліжка
Залазить на диван сам
У Вас может боится, мой тоже долго боялся. В 1,6 только пошел. Но он не ползал и не ходил по кровати до этого времени.