Летюча помилка• 10 декабря 2024

1 рік дитина перестала говорити

Дитині 1 рік, пропала мова.
До цього із 8 міс говорив декілька слів: мама, дядя, ням ням.
Вакцину не робили, ніяких підозрілих моментів в поведінці немає, про аутизм не хочу навіть думати, абсолютно нормальна дитина від народження.
Вказівний жест , зоровий контакт, розуміння прохання, комунікація з іншими- все є.
Тільки поганий сон , часті пробудження вночі, і ще, можливо , стрес ? бо почала відлучати від грудей, але поступово, не різко, наче старалась мʼяко , нічні годування ще є.
Пару днів сильно плакав, істерика, тепер пропала мова. Невже це спровокувало ? Тепер звинувачую себе і Ридаю, місяця собі не знаходжу.
Поділіться будь ласка, в кого була подібна ситуація, як виправили? Потрібно з логопедом заняття чи до невролога чи дати дитині спокій, відійти ?
ДелиВерка• 10 декабря 2024
Не відкидайте варіанти фразами не хочу навіть думати
Думати потрібно про все та виключати зі списку після перевірки в лікаря
интайм_не_предлагать• 10 декабря 2024
Сходіть до невролога. Що тут гадати
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Звуки є типу : ааа, бум бум, ай , на, да, ммм, видно що хоче говорити , але щось не дає
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну такі розлади читала що раніше 2 років не діагностують , не знаю що робити
Мальовнича даль• 10 декабря 2024
стрес багато чого може спровокувати.. Йдіть до невролога, особливо якщо сон поганий.
ДелиВерка• 10 декабря 2024
А скільки це триває?
Ніхто не міг нашкодити дитині фізично/психологічно за вашої відсутності?
Сердючка• 10 декабря 2024
У моего ребенка так алалия проявилась. После года пропали слова. Я ходила по неврологам, которые от байды писали диагнозы, в итоге около трех лет нашла дефектолога, который запустил речь. Органическое поражение мозга. Дизартрия. 8 лет занятий с логопедом во избежание дислексии, дисграфии. С логопедом занимается до сих пор.
А ось і я• 10 декабря 2024
Да было такое, но Вы написали, что не хотите про это думать . До года тоже было все ок.
Себя берите под контроль, Ваши слезы вообще не на пользу
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
А скільки це триває?
Ні, я постійно з ним.
Пару днів
ДолькиКабана• 10 декабря 2024
Може бути регрес сну, змінюється графік з 2 денних на один сон?
Загалом дуже рано для паніки
Візьмуть себе в руки - дитина зчитує ваш стрес трикратно.
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Ответ дляА ось і я
А як почалося? Шо спровокувало ? Запустили мовлення? У якому віці ?
У вашої дитини ще якісь проблеми були чи тільки мова?
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Ответ дляДолькиКабана
Загалом дуже рано для паніки
Ні, ще 2 сни денних
Цідило правди• 10 декабря 2024
Аутизм може бути ,це ознака коли в дитини мова пропала і істерики уві сні
Мальовнича даль• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Дитину б мали на енцефалограму направити, її ж бачили неврологи до року?
Регрес - це завжди, щось не гуд. Обслідуйте дитину. Невролог чи краще психоневролог..
А ось і я• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Сначала пропала речь, потом контакт, истерики и много много всего пошло в откат. В 3 года речь вернулась. Но это ж не значит, что у Вас такое будет. Не паникуйте, дети чувствуют сильно.
Невісточка ж• 10 декабря 2024
Ответ дляСердючка
А что значит пропали? Что говорил и перестал?
Цідило правди• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Діагностують
ДолькиКабана• 10 декабря 2024
Ответ дляСердючка
От і у нас в 1,2 пропали «мама, тато» 😕Органічне ураження як виявили, скажіть будь ласка. Донечці 2,5 мовлення відсутнє, наразі педагоги (дефектолог і сенсорний терапевт) говорять про можливість алаліі моторноі. Неврологів притомних дитячих поки що нам не траплялось 😒
Невісточка ж• 10 декабря 2024
Не розумію, як мова може пропасти, якщо з ваших слів він і не говорив майже.
ДолькиКабана• 10 декабря 2024
Ответ дляСердючка
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Мама говорив і дядя. А зараз немає цього
Сердючка• 10 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Ну это давненько было, но пародировал животных, мама, папа, какие-то простые дай, а потом после года резко перестала. Стала истеричной, с плохим сном, в общем странно все было. Без прививок. Так бы на них списала. Я бы может и не обратила внимание, если бы старшего ребенка не было.
Невісточка ж• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ну пару днів то не так багато, через деякий час може бути стрибок у розвитку. Треба почекати. І записатись до спеціаліста
Мальовнича даль• 10 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ні, ще 2 сни денних
Заколисуєте чи сам засипає? Можливо, саме Вашій дитині не потрібно вдень так багато спати, нічний сон може налагодитись, якщо денний прибрати.

Ви не панікуйте, не дуже близько до серця беріть діагнози які тут пишуть - це чужі люди, які дитину в очі не бачили. Не кожен лікар зможе зразу проблему визначити. Спробуйте заспокоїтись, налаштуватися на позитив і обслідуйте дитину. Вона ще зовсім маленька.
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Ответ дляМальовнича даль

Дякую вам за підтримку!
Пишу і сльози рікою …
Заколихую бо сам не вміє , до цього засинав із грудьми в роті, а тепер вдень годування прибрала , колисаю, гладжу і на руках засинає, тоді перекладаю
Мамаша в бигудях• 10 декабря 2024
вакцин не было вообще никаких ни разу, или все же были ?
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
До року були ті що обовʼязкові за календарем в 2,4,6 міс.
Купувала європейські.
В рік КПК не робили , писала відмову, якесь внутрішнє відчуття не дало.
Море_море_я_скучаю• 10 декабря 2024
Автор, а как долго речи нет?
Если пару дней, не парьтесь пока, бывает у них такое. Потом новое заговорит или еще что-то научится.
Если уже больше недели прям ни гугу, тогда напрягайтесь, наблюдайте, добавляйте новые игры и тд.
автор Летюча помилка • 10 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Автор, а как долго речи нет?
Декілька днів, менше тижня.
Може вернусь само по собі чи зустрічались вам такі випадки ?
Але мені здається зʼявилось нове - «на» коли щось дає мені
Дайте подумать• 10 декабря 2024
Ответ дляДолькиКабана
А що з ЖКТ? Непереносимість лактози та глютену перевіряли?