Играю_на_кларнете• 19 декабря 2024
Дитина 1.4 рочки не ходить, не стоїть, не реагує на імʼя.
Дитина в 1.4 роки не реагує на імʼя , боїться бутилки - відвертається , псіхує , відкидає її , тому не можна достатньо дати води . Тільки їсть , дуже багато їсть . Не ходить , не стоїть ,тільки повзає і грає тільки мячиками , або інші іграшки але тільки гризе їх . Бере по черзі вказівний пальчик до рота і по зубкам проводить які вже є . Плаче коли хочеш його посадити на коврик ,щоб він пограв , він тільки на руках . Вночі встає плаче , лягає на руках спати . Їсти готуємо на руках практично . Це важко бо син 14 кг .
Ходили до педіатра , але вона каже що поки нічого поганого не бачить і все в нормі . Ще пару місяців можна почекати . Ми закордоном
Я думаю поїхати і попросити направлення до невролога.Я відчуваю що щось не так
Чи я себе накручую дійсно ?
Автор, до 1,5 має піти дитина. Але оскільки у вас повзає, сидить, встає і ходить біля опори то мабуть з точки зору функцій опорно-рухового апарату все ок. 14 кг в 1,4 це я думаю дитина дуже повненька (у моєї 15 в 2,5 але вона висока дуже, то мені важко уявити дитину півторарічну такої ваги). Може проблема у вазі?
По психічному розвитку нічого не підкажу. Тут можна записатися на діагностику, якщо підозрюєте відставання у розвитку, але чекати її довго. Може простіше з´їздити в Україну?
Щебетуха• 19 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Вес скорее всего из жировой массы, не мышечной...
Ну мужчина дрищ таке себе,
Несу пургу• 19 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Девочки, вам не кажется, что это не корректно, вам можно сказать, что у вас дистрофик, 14 кг в 3.8, у меня в 4 г ребенок весит 20 кг, при этом худой, рост 110
Автор сообщения данного, ответил не корректно, а вы корректно? Указав рост и вес своего ребенка, обозвав ребенка автора сообщения и параллельно других детей с такими же параметрами… люди что с вами? Вопрос о ребенке в стар посте , но каждый так и хочет похвастаться своим…. По теме, автор, есть в Украине Мирошников, очень крутой невролог, обратитесь в его клинику непосредственно к нему, уверена он-лайн вас смогут что либо подсказать. Еще наблюдаю за работой клиники Бадди, там тоже отличные врачи, попробуйте написать в соц сети и узнать о консультации онлайн, там даже спроектируют к кому.
Мотористка• 19 декабря 2024
Люба автор, маєте сумніви обстежуйтесь далі . Хай краще не підтвердиться чим потім вам скажуть « а де ви раніше були? Ви втратили час». Так було у моєї знайомої . Їй до 4-х років казали «заспокойтеся, ще рано ставити діагнози» . А в 4 сказали : -Ви спізнилися , поки так на два з половиною , тоді треба було починати.
4есотка• 19 декабря 2024
В нас племінник був дуже повненький. Навіть не хотів перевертатися. Вперше це зробив після курсу масажу в 8 місяців. Пішов в 1,4. Тому зайва вага може впливати фізичний розвиток.
4есотка• 19 декабря 2024
Ответ дляЩебетуха
Ну мужчина дрищ таке себе,
Зайва вага і проблеми зі здоровʼям ще нікого не прикрашали
Щебетуха• 19 декабря 2024
Ответ для4есотка
Згідна але
Дрищ теж не є ок
Я тут с краю постою• 19 декабря 2024
У меня у подружки второй сын, во Франции в три года только пошел и встал. И педиатр французская говорила - норма, когда захочет сам встанет и пойдет.
АБВГДейка• 19 декабря 2024
У меня ребенок пошел в 1,4. Тоже малышом был необычным. Не реагировал тоже на обращение, все игрушки в ряд выстраивал. Все должно было быть в определенном порядке. Первые слова заговорил в 3,6 года. Нас психиатр даже в одно время на учет поставила. Сейчас 12 лет, обычный ребенок. Только с мелкой моторикой проблемы немного есть. Но мы с 3 лет в речевом центре занимались. В логопедическом саду были, дополнительно каждый день логопед. В 6 лет нормально разговаривал и вел себя. Пошел в обычную школу. С псих учета сняли. Обычный ребенок
Мотористка• 19 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Как это не накручивай. Ребенок не стоит в 1.4!
А отут не треба . Якби лише це одне то було б ще не показник .
Мій син пішов в 1,5 роки 🤪. А до того тільки повзав . Я ледь не здуріла . І масаж робили в на плавання ходили і лікувальна фізкультура . Ой … Як згадаю аж не добре мені. Він говорити у мене почав в 11 місяців , в рік і два уже прям реченнями такими змістовними балабонив і ото повзає, на ноги навіть і не думав вставати. Зараз абсолютно нормальна, здорова дитина . Просто в півтора роки в один момент встав і впевнено пішов , ні разу не зашпоркнувся ))
Сиджу тихенько• 19 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
А она что ждёт? Когда я поняла что ребенок отстаёт в развитии,и мысли не было там искать врача,т.к я знала что это потеря времени. Слава Богу в Украине нам помогли, назначили обследование, лечение
Я, я, я.... Противно от таких
Зайченя• 19 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Розумію
Я це бачу
Ми тільки недавно вивчили хлопати в долоньки , я кажу йому він не робить . Але коли показую повторює
Ставлю ніжки щоб стопою ставав - не хоче , одразу на носочки
Я це бачу
Є імітація,це добре ...але не чекайте...потім,якщо що,ці лікарі будуть питати ’де ви були’ і руками розводити
З горіха зерня• 19 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Или нет
Хитрушка-чекушка• 19 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Тяжело так сказать
Но по моему опыту, исключительно материнскому, есть отставание в развитии
Не только по вашему. Ребёнок уже отстаёт от норм и прилично. Автор, вы же сами всё понимаете
dahashutka19• 19 декабря 2024
Те що не ходить і сама не стоїть це норма , до 1,6 . А ось з іншими я би до невролога сходила . Щоб якщо що, не втрачати час
dahashutka19• 19 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не хочу Вас пугать, но то что ребенок в 1.4 не ходит и не стоит совсем не норм.
Норм . До 1,6
Ответ дляХитрушка-чекушка
Та блін, до року і 6 місяців має піти дитина. Це здорова середньостатистична дитина. А у автора крупна, з якоюсь проблемою в лікарні були. Це ж все може впливати. Впливає якщо була навіть мінімальна дисплазія культових суглобів, там норми збуваються
ТаПрямТам• 19 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Мамочка вы вообще адекватная????
У вас в 1.4 !!! ребенок не ходит!!!!!!
И? Я в 1.3 пошла. И то,если бы не соседская девочка,она меня учила ходить- я б ещё долго не ходила. Зато болтала хорошо и ползала. Она мне говорит-;Иди ко мне,ножками. А я ей-’боюсь’. Зато курочку рябу наизусть рассказывала.
Дідова баба• 19 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Прошли по лезвию бритвы... так бывает очень-очень редко...
Мотористка• 19 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
Оце в мене менший був такий . Вірші розказував і рачки повз 🤣
Хитрушка-чекушка• 19 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Та блін, ви точно весь пост автора прочитали? Точно ні в чому більше не відстає від норм, крім того що дитина не ходить?
dahashutka19• 19 декабря 2024
Ответ дляМотористка
Кстати да. Младшая пошла в 1,5 года, но уже болтала предложениями во всю
Мотористка• 19 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Тут я згодна . Не добру справу робимо , заспокоювати автора не варто. Їй би краще мобілізуватися і всі сили кинути на постановку діагноз а і швидше братися за адаптацію . А якщо виявиться хибним - ну то тим краще . Бо може бути і навпаки , сидітиме на попі рівно, бо в якоїсь Маші з форума дитина пішла в 1,5 роки і не говорила до 3,6. А потім лікті кусатиме решту життя .