Холодная каша• 19 декабря 2024
Что думаете об этой теме из Reddit?
Случайно увидела в названии темы Ukrainian и стала читать дальше
Якось так і живу• 19 декабря 2024
Проблемы особенного мужика заграницей. Что тут обсуждать, ну сочувствую
Губной рояль• 19 декабря 2024
Чесно кажучи, я щось не можу второпати.
Він пише що не може виїхати бо має чоловічий паспорт і є військовозоов´язаним.
І не може отримати якісь гормони, бо не працює жодна доставка.
І це все вкупі щось мені не вкладається в голові - якщо військовозобв´язаний, значить в Україні.
Але чому тоді в нього з доставками проблема і до чого тут його дружина з Тайланду?
Небоброїдка• 19 декабря 2024
Тут якось трохи складно. Він мужик трансвестит і йому потрібні гормони, щоб бути жінкою, але також в нього є тайка дружина? Вони дві жінки лесбійки?
Губной рояль• 19 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Мені більше хвилює до чого тут його військові зобов´язання через які він не може в´їхати до партнерки в Тай. Типу паспорт не може змінити на жіночий, бо Україна не дозволяє?
Кривая спроса• 19 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
Чесно кажучи, я щось не можу второпати.
Просто подивіться фото. Чувак трансвестит, йому потрібні гормони жіночі. Виїхати не може бо по паспорту він чоловік.
Губной рояль• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Так а якщо в Україні, то де в нас доставки не працюють?
І там написано - кент мув ту Тай - тобі не можу заїхати в Тай. Про виїхати з України наче не йде мова.
Кривая спроса• 19 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
В Харків наче аліекспрес не доставляє, може якісь специфічні ліки не доставляють які йому потрібні
Губной рояль• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Та ні, то легко обходиться
Кривая спроса• 19 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
Та ні, то легко обходиться
Можливо саме з ліками проблема, може він їх купував закордоном, а к нас немає
Губной рояль• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Ну і що? До нас чудово возять з за кордону усюди, були б гроші.
Ні, там явно мається на увазі що він деінде поза Україною і не може поміняти паспорт після зміни статі, бо наші поточні закони мабуть це заборонять через його військові зобов´язання.
Фух, буду вважати що сьогодні я домашку англійську виконала.
Хвильоватиша• 19 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Все простіше: просто чувак, одягнений в жіноче вбрання і з мейком чпехає бабу-тайку. І в нього є чим. Гормони він пити не збирається. Але просить гроші типу на них, щоб потім гроші витрачати на інше.