Запароленое одеяло• 19 декабря 2024
Когда у вас пропадало молок в груди, у вас были покалывания ?
Точно нет мастита, шишек..
Но вот вчера неожиданно стало намного меньше молока. Второй ребенок. С первым тоже пропало молоко, но не было таких покалываний. Во второй раз больше молока. Но вот эти покалывания. По ощущениям ребенок сосет пустую грудь и боль тая не приятная
Запароленое одеяло
• 19 декабря 2024
Если что я знаю про частые прикладывания ребенка к груди)
Непозбувна Бентега• 19 декабря 2024
поколювання були під час надходження молока.
пусті груди дитина не буде смоктати.
про прикладання знаєте, це добре. а знаєте як перевірити чи достатньо молока?
пусті груди дитина не буде смоктати.
Запароленое одеяло
• 19 декабря 2024
Ответ дляБез QR коду
Покалывания были, но молока было много
Странные ощущения в груди
По ощущениям пустые и покалывания Но я все равно прикладываю к груди..будет как будет )
Без QR коду• 19 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Странные ощущения в груди
Попробуйте молокоотсосом, если есть или руками сцедить. Иногда казалось, что молока нет, а оно было
Без QR коду• 19 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
пусті груди дитина не буде смоктати.
Согласна, покалывания были на поступление молока
Запароленое одеяло
• 19 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
пусті груди дитина не буде смоктати.
По весу только . А как ещё можно ?
Ну вот вчера психовала возле груди, это как бы тоже показатель. То сосет, то выплюнет, то выгибается, то машет конечностями
Если плохо спит и плачет , тоже показатель голода. Но такого не было
Высасывает всё с друх грудей. Она крупная 4500 родилась, сказали ей нужно больше для пропитания
Запароленое одеяло
• 19 декабря 2024
Ответ дляБез QR коду
Спасибо, Я попробую
Без QR коду• 19 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Спасибо, Я попробую
По весу до и после кормления - это стандарт. Ну и вообще по прибавке в весе. Взвешивание, например 1 раз в неделю.
Непозбувна Бентега• 19 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
По весу только . А как ещё можно ?
це може бути хибна відмова. дитині скільки? +/- 2 місяці?
як перевірити чи дитині достатньо молока?
1. достатньо пісяє протягом доби, сеча не темна
2. є випорожнення. хоча на гв це дуже неоднозначний пункт бо може не бути випорожнень кілька днів і це норма. краще орієнтуватися на п.1
3. дитина спить, грається, розвивається
4. є динаміка набору ваги за тиждень (частіше нема сенсу зважувати і тим паче до і після годування не треба).
ще може бути коротка вуздечка і дитині важко смоктати груди. якщо перший місяць молоко тече умовно само по собі, то надалі треба прикладати зусилля, а з короткою вуздечкою то може бути дуже важко. дитина психує, перестає прикладатись, мама догодовує сумішшю, молоко зникає.
перечекайте цей період поки психує у грудей, прикладайте частіше. зараз може бути дійсно менше молока, бо потреби дитини виросли, а молока поки більше не стало. прикладайте і слідкуйте за кількістю сечовипускань.
і зціджування не інформативні. жоден молоковідсмоктувач не зцідить так, як насмокче дитина.
3. дитина спить, грається, розвивається
Запароленое одеяло
• 19 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
3. дитина спить, грається, розвивається
Да , ей1,5 месяца. Со стулом запоры( но писяет хорошо
Уздечку в роддоме подрезали сразу
Вес за месяц набрала 1кг200грамм
Молоко капало с второй груди когда сосала, а теперь даже не капает.
Уздечку в роддоме подрезали сразу
Вес за месяц набрала 1кг200грамм
Непозбувна Бентега• 20 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Уздечку в роддоме подрезали сразу
Вес за месяц набрала 1кг200грамм
Уздечку в роддоме подрезали сразу
Вес за месяц набрала 1кг200грамм
це нормально що тепер не капає. я вище написала що перший місяць молоко наче саме по собі тече, а тепер молоко виробляється за запитом.
судячи по опису у вас схоже на хибну відмову. це нормальний процес) ще потім може бути кілька лактаційних криз (коли потреби дитини збільшились, а кількість молока ще виробляється за попередньою нормою)
а потім ще буде відволікатись дитина на все що навкруги відбувається і навіть пробувати втікати від грудей коли навчиться повзати))