Вилосипедниця• вчера в 15:13
Ситуації де чоловік повністю все загрузив на жінку
Просто крик душі. На 7 років старший. Я була молода , дурна. Не засікла спочаткуоте все: рішай сама, як вирішиш так і буде. Не робив нічого, всі документи на мені, підключити інтернет - я, щось зламалося майстри на мені. Весь побут, дитина. Бути медсестрою,менеджером всього, робота.
Я ще до війни вже виграла. З початком війни розвилася взагалі депресія, небажання нічого. Зараз ситуація все ще гірше. Я взагалі не розумію нащо він мені. Я йому нащо то я розумію.
Недавно приклад, питає: де та електросушилка для ботинків, бо промочив. Я кажу, у тебе є ботинки на зміну, завтра вдягнеш другі. І так у всьому. Чи воно недоразвите? Я не розумію.
Останні півроку я вже в такому стані, що страшне. Я на все забила, з роботи звільнилася. Пів року просто лежу, миюся коли вже тхне. В хаті срач страшний, їсти не готую, на дитину забила, коли він не в школі , то просто сидить в телефоні. І мені пофіг на все.
Просто вигоріла що нічого не хочу. Секс ні, відмовляю йому, або раз в два місяць якщо вже сильно достає, просто лежу бревном і мені пофіг.Я не хочу бути нянькою дорослій людині, яка крім роботи нічого не розуміє, навіть як заплатити комуналку з картки.
Це в мене такий капець? Це мені таке недоразвите попалося? Чи я сама винувата що з початком відносин на собі все тягнула? І що тепер робити?
Даю справку• вчера в 15:17
Вы просто устали и вас все задолбало. Вы мужу прямо говорили все, так как здесь написали?
Вилосипедниця
• вчера в 15:18
Ответ дляSo_so
То есть муж виноват, что Вы уволились,дома срач и на ребенка забили?
Тому що я не хочу і не можу все це далі тягти! Винуватий в тому що все на мене згрузив!
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:19
А вообще он к вам относится? Вот вы лежите,он спрашивает,что случилось,чего ты лежишь, чем-то помочь?
Вилосипедниця
• вчера в 15:19
Ответ дляДаю справку
Так, і не один раз. Воно читупе чи прикидається. Кажу іди і найди собі маму, хай вона тебе няньчить, бо я вже не можу
КоролеВешна• вчера в 15:19
У меня так же, но я не перетруждаюсь, потому как работаю 2-3 дня в неделю, а муж второй год без работы. Но рассказывает мне, что ему надо карты пополнить.
Мона_Лиса• вчера в 15:20
Ответ дляВилосипедниця
Винувата тільки ви.
Вилосипедниця
• вчера в 15:20
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Нічого не робить. Срач в квартирі у нас місяцями, йому ок. Що я не готую ок, що не виконую подружні обов´язки, не ок, але терпить.
Нащо такий шлюб? Це якась мука
Госпожа Белладонна• вчера в 15:20
автор, я вас розумію. В мене було точно так само. Вставновити вікна треба. Каже-знайди майстрів бо в мене нема занйомих. Шукаю. РОблять. Далі двері. Шукаю-роблять. Далі продаж авто. Далі покупка нового. Двоє дітей вже.... КРЧ. так було 23 роки. Доки я не впала в трирічну депресію, не подала на розлучення (Слава Богу діти тоді вже були дорослі).Послала його і щасливо вдруге вийшла заміж-де все робить чоловік! П.С. За першого вийшла заміж у 17 років. за Другого -в 42. Зараз мені 46. Я щаслива..Амінь!’)
Баба_Воля• вчера в 15:20
Поки ви молода ще, то розлучайтеся. Хуже не буде.
На дитину не забивайте, назад не відмотать потім
Даю справку• вчера в 15:20
Ответ дляВилосипедниця
Так ему удобно просто, вот и строит из себя дурачка. Вам бы отдохнуть немного, а дальше живите ради себя и ребенка
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:21
Ответ дляВилосипедниця
Нащо такий шлюб? Це якась мука
Ну а что он ест вечером?
Госпожа Белладонна• вчера в 15:21
Ответ дляSo_so
про причинно-наслідкові зв´язки щось читали, чули?
Вилосипедниця
• вчера в 15:21
Ответ дляМона_Лиса
Винувата тільки ви.
Я знаю. Я це з початку відносин допустила, а чувак нормально устроївся
Госпожа Белладонна• вчера в 15:21
Ответ дляВилосипедниця
так він не піде, бо йому зручно.
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:22
Ответ дляВилосипедниця
А деньги даёт? Норм зарабатывает?
Мона_Лиса• вчера в 15:22
Ответ дляВилосипедниця
Але ж він забезпечує вас повністю чи таке собі?
Педиатор_я• вчера в 15:22
Ответ дляВилосипедниця
Нащо такий шлюб? Це якась мука
Навіщо ці драми? розлучайтесь
не 17 століття на дворі...
Вилосипедниця
• вчера в 15:22
Ответ дляГоспожа Белладонна
Двері, вікна, теж було. Машина зламалася, теж моя проблема була
Госпожа Белладонна• вчера в 15:22
Ответ дляSo_so
И где здесь связь? Автор не моется и воняет потому что в приват 24 заплатила коммуналку?
депресія в людини. ну вам-не зрозуміти ж
Вилосипедниця
• вчера в 15:23
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ну а что он ест вечером?
Що принесе з магазина
Мона_Лиса• вчера в 15:23
Ответ дляГоспожа Белладонна
Хто їй поставив той діагноз? Диван Чи що?))
Инста_Богиня• вчера в 15:23
ви вибрали ледачого інфантильного ,а тепер ы сама такою стали.Вітаю! його треба було кидати ще на початку.таке одоробло мало кому цікаве
Госпожа Белладонна• вчера в 15:24
Ответ дляВилосипедниця
так отож. В мене купа всього було на мені починаючи від домашніх елементарних по чоловічій частині, до продажів будтинку, покупки квартири. А ще малий астматік і дуже хворів. ТО теж все була моя проблема.
Вилосипедниця
• вчера в 15:24
Ответ дляМона_Лиса
Таке собі. Зп 35 тисяч. Спасає бо своє житло. Іначе ні
Мона_Лиса• вчера в 15:24
Ответ дляПедиатор_я
Навіщо ці драми? розлучайтесь
не 17 століття на дворі...
Це ж треба встати