175см55кг19лет (она)• 20 декабря 2024
Шкіра при вагітності
Зараз 15 тижнів, ще з самого початку вагітності помітила сухість шкіри по всьому тілу, а зараз ще більше, навіть ноги, сідниці і плечі, і не лише сухість є, якась дряблість шкіри, видно більшість шкірних узорів, на обличчі заломи і зморшки стали помітні. Воду п´ю, їм нормально більш збалансовано ніж до вагітності. Підкажіть якісь креми, які добре зволожують і не мають запаху або якийсь легкий типу цитрусового. Або може якісь вітамінки. Бо наче ж естроген має вироблятися, але щось не видно його дію.
Рыбий жир, печень трески, жирная рыба. Сливочное масло без нагрева, немного хорошего просто соленого сала.
У вас в рационе не хватает жиров хороших, крем тут ничего не даст. Если еда прям фу, то рыбий жир и Омега 3 в капсулах. У меня было такое когда был сильный токсикоз. Сейчас начала опять есть, все стало потихоньку исправляться.