жижифреймут• 20 декабря 2024

Де в Києві зараз купити дитині білі літні кросівки чи кеди?

Потрібно для виступу на НР. Асортимент всюди -зимовий. Онлайн не купую, широка нога в дитини, все треба тільки міряти.
Ніка Найз• 20 декабря 2024
Удалено администрацией...
Тро Нью-Йорку• 20 декабря 2024
Интертоп
автор жижифреймут • 20 декабря 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Интертоп
Дякую. Хотілося б щось бюджетніше, бо це для виступу суто. Зазвичай вона не носить біле взуття.
ИграйМойГормон• 20 декабря 2024
Кросівки точно є, бачила пару тижнів тому у магазині Скетчерс. Йшли за зимовими, а там більше осінніх і літніх було.
Кеди не бачила.
Але у тому ж Атлетиксі і Інтертопі цілком можуть бути теж.
ИграйМойГормон• 20 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Це буде тисячі дві за літні.
энциклопУдия• 20 декабря 2024
intertop, брала малому шкіряні кеди Keds
ГейСюда• 20 декабря 2024
Територія низьких цін.
А який розмір треба?
Играю_на_кларнете• 20 декабря 2024
Олх. Замеряйте ширину
Тарабарщина• 20 декабря 2024
Адідас, пума, тощо.
Нервогенератор• 20 декабря 2024
Скетчерс на широкую ногу, не ошибетесь онлайн, если не найдете ничего другого.
автор жижифреймут • 20 декабря 2024
Ответ дляГейСюда
Територія низьких цін.
А який розмір треба?
Радуга-дуга• 20 декабря 2024
Та будь які спортивні магазини, є там зараз звичайні кросівки
автор жижифреймут • 20 декабря 2024
Ответ дляНервогенератор
Дякую.
Кава з адреналіном• 20 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Можу подарувати б/у, відправлю новою поштою за ваш рахунок. Теж для виступів покупала недорогі, кілька разів в них танцювала дитина. Напишіть в особисті якщо хочете. 32р, немає устілки, ми ставили ортопедичну свою, а куди потім ділась стара - не знаходжу
tanga• 20 декабря 2024
Ткнула анонімну галочку випадково, це я пропоную подарувати кросівки бу, якщо цікаво
автор жижифреймут • 20 декабря 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Дякую, вже знайшли:)