Манка Я• Изменено 20 декабря 2024
Вам не гидко це?
На чисці косметолог використовує мисочку із водою , щоб змивати маску після
І як я розумію ця мисочка одна на всіх клієнтів,тобто навіть немає на ній якось захисту на кшталт ,як коли педикюр робили із замочуванням то стелили кульок в миску,а потім воду лили туди
Тобто максимум ,що вони зроблять це сполоснуть її під краном ,а це заразитися чимось можна,фу просто
ВерСаСе• 20 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
А нічого,що срака в одязі?
Нічого, що тим одягом всюди вже сиділи, а Ви потім додому несете і там ялозите?
ВерСаСе• 20 декабря 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Вы общественным транспортом никогда не пользовались?
Щось туго якось у Вас з сарказмом
Накладні мюслі• 20 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Щось туго якось у Вас з сарказмом
Я мастер сарказма и черного юмора, к сожалению, или к счастью, по ситуации🤪
У вас сарказма не вышло, в данном случае.
Манка Я
• 20 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Так може я роздягаюсь вдома,ні?
ВерСаСе• 20 декабря 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ну якщо Ви так кажете... Хоча вірити слову на анонімному форумі таке собі. Сертифікат майстра покажете?
УжеВотДа• 20 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
Ну наприклад мені не пофіг,манала я дві тисячі віддавати за такий ’сервіс’
А так дело в деньгах, а не в мисочке).
Если бы вам за 500 грн сделали - мисочка бы вас устроила?
Экспертиза• 20 декабря 2024
Интересно, а как обрабатывается посуда в кофейнях, в ресторанах?
Не везде стоят посудомойки
Манка Я
• 20 декабря 2024
Ответ дляЭкспертиза
Не везде стоят посудомойки
В кав´ярні одноразові стаканчики
Экспертиза• 20 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
В кав´ярні одноразові стаканчики
А там где не на вынос?