МадамОхмури• вчера в 17:34

Всі сюди!! Тут покращення! Вже в березні в Україні готові підвищити ПДВ

❗️Готуйтеся: вже в березні в Україні готові підвищити ПДВ, а військовий збір 5% хочуть залишити назавжди — навіть після завершення війни, — ЗМІ

Україна погодилася на нові податки й жорсткі реформи заради 8,1 млрд доларів від МВФ:
📍запровадять «податок на OLX» — доходи з онлайн-платформ оподатковуватимуть;
📍скасують пільгу на посилки до 150 євро — покупки з-за кордону стануть дорожчими;
📍ФОПів із більшим оборотом зобов’яжуть платити ПДВ;
📍військовий збір 5% хочуть залишити назавжди, навіть після війни;
📍посилять контроль за рахунками та податковими операціями;
📍перепишуть Трудовий кодекс і жорсткіше боротимуться з «прихованою» зайнятістю;
📍антикорупційні органи отримають нові повноваження, НАЗК чекає аудит;
📍ухвалять повноцінне регулювання крипторинку.

Усю цю податкову реформу планують ухвалити вже в березні 🤯

Україна Online
Розумна Губка• вчера в 20:26
Ответ дляМадамОхмури
А як же репарації від раші?
Все, казочці кінець?
Там будут контрибуции, а не репарации. И платить придется Украине. Посмотрите)
Відповів всім• вчера в 20:38
Ответ дляЛюблю джаз
Оно не помнит что вчера говорило, а Вы про тиждень))

2019 - «Якщо не зможу зупинити війну, то я піду»

2026 - «Якщо і надалі триватиме війна, то залишатимусь на посаді»
ну ви ще за Свинарчуків згадайте,коли на голубому глазу обіцяв,що якщо тих у нього знайдуть,то як тільки то і зразу!!!
Оч@ров@Шк@• вчера в 20:39
Для всех порохоботок и авторше первой
Ромашкинная• вчера в 20:43
Ответ дляА я з косою
Навчальний рік для українських школярів триватиме до кінця червня 2026 року, повідомили у Міністерстві освіти та науки.
Також ухвалено рішення про скасування весняних канікул.
Ви хоть вчитуйтесь, де їх скасують. Не усім.
Відповів всім• вчера в 20:43
Ответ дляПросто красавица
Зелебобам саме час знов дістати наклейки Зекоманда і на авто і на ноути знов ліпити
правильно, потрібно підтримувати свого власноручвибраного!!!
А я з косою• вчера в 20:45
Ответ дляРомашкинная
А де написано, що ’всім’?
Звоночек• вчера в 20:51
За это (в том числе) воюют 🫠😏 Потужно! 💪🏻 Терпим и убиваемся дальше!
Відповів всім• вчера в 21:16
Ответ дляЩастя-здоровля
Это все пиздеж, ничего такого в Европе не требуют, в Европе требуют сбалансировать бюджет, а для этого есть два пути - первый перестать пиздить деньги из бюджета, второй поднять налоги, наша власть вибирает второй вариант.
тим більше,що Єдинмарахвон мега потрібний!!!
ТочноБудет• вчера в 21:23
Та кто бы сомневался, что военный сбор оставят, они же не дураки от бабла отказываться. Но могли бы уже убрать на хрен этот сбор и добавить эти проценты к НДФЛ, чтобы меньше возни бухгалтерам.
ЖивунаБагамах• вчера в 21:33
Ответ дляА я з косою
Оце мене цікавить схєралі
Відповів всім• вчера в 21:34
Ответ дляГореотума
А по-моему это просто тупизна и жлобство. Мозгов нет чтобы развивать экономику, хочется просто жопу пристроить на поток и снимать ренту, ничего не делая. Уже не знают на какую ещё шею сесть и как бы побольше высосать.
У нас сейчас при власти очень даже молодежь, наши совки в основном уже поумирали в нищете.
підождіть,он по Єдинмарахвону обіцяють збільшення пенсій на 12%!! А також пенсійну реформу.., можливо,то наша генії уже придумали,звідки брати фінанси??
В гости звали?• вчера в 22:22
Ответ дляr25-1
мы ж не раша....правда
В раше приняли пдв 22%
Посмотрим, как быстро начнут продвигать у нас подобную идею
В гости звали?• вчера в 22:24
Ответ дляКоролеВешна
Посмотрим. Хорошо, хоть что-то с мертвой точки сдвинулось, а дальше уже пойдёт одно за другим.
Что пойдёт? Люди живут с европейскими расходами и африканскими зарплатами. Здесь множество тем о жизни в кредит.
Суммарный долг за комуналку составил понад 200 млрд грн. Крутое пике называется этот сдвиг
КоролеВешна• вчера в 22:44
Ответ дляВ гости звали?
Ничего страшного. Мы же хотели в Евросоюз. Майдан собирали. Потерпим сколько надо
Упругая попка• вчера в 23:04
Ответ для karie
ПУЙЛО ДВНО НАЛОГИ ПОДЛНЯЛО ДЛЯ СВОИХ ТЕРПИЛ.У НАС ЕЩЕ МЕД
маню. та не лижи уж так сладенько зеленому
тянитолкайка• вчера в 23:36
Ответ для40каградусная
бо там и так все налоги платят. даже с продажи бу трусов
Не платят
Задолбулька• вчера в 23:48
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я бухгалтер по зарплате на огромном предприятии где высокие зарплаты и полностью белые, так что я вижу сколько наши сотрудники платят, ну и не секрет сколько платят хитрожопики, получающие ЗП в конвертах и официально работающие на минималку
А, ви переживаєте, що конкуренцію скласти не можете ’хитрожопикам’?
Задолбулька• вчера в 23:51
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На зарплату нет, а вот на декретное место не хотят идти нормальные специалисты, потому как мамаши могут в любой момент выйти на работу. Про их тупорылость после 6-летних шекретов промолчу. А так, по новому кодексу декрет будет год, а потом пусть себе тупеют в своих декретах хоть до пенсионного возраста
Що ж у вас там за супер підприємство такекз супер спецами, які не вміють не приймати на роботу непотрібних людей?
Задолбулька• вчера в 23:54
Ответ дляКоролеВешна
Плюсую. У нас три декретчицы. Не можем найти им замену, потому что люди хотят на постоянку
О
Люди хочуть хорошу зарплату, то і весь секрет. Декретна відпустка в Україні до 3 років, вибачте, але мало хто на одному місці стільки навіть працює. За три роки люди все ж у більшості своїй щось змінюють. Досвід, посаду, компанію... Що ж там за такі вакансії?
Просто красавица• вчера в 23:56
Ответ дляМоська-слон
Пофиг внукам.
На таких бабусь роботячіх
На нероботящих теж
До першої болячки
Задолбулька• вчера в 23:56
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У меня все ок, я не тупела в декретах по 3-6 окт и не сидела на больничных с детьми
О, то не чого вам плющить, що хтось може собі це дозволити))) Народіть ще парочку, посидите в своє задоволення)
Леді Душка• сегодня в 00:03
Ответ дляПросто красавица
Хоть паржом
Леді Душка• сегодня в 00:04
Ответ дляЯ-ваш шанс
Щоб вони подавилися вже своїми покращеннями. Щоб всі їхні нащадки такі ж мали покращення як оце ми у всіх 100 наступних поколіннях. Тварини
Порохоботка
Я-ваш шанс• сегодня в 00:05
Ответ дляЛеді Душка
Порохоботка
Блювать хочеться від одної думки про пороха в цю Вашу зелену гниль 🤮🤮🤮🤮🤮🤢 Хоч мовчіть.
Леді Душка• сегодня в 00:06
Ответ дляПросто красавица
І як зміни то все МВФ , а як красти , то самі справляються
Сподіваюся виборці Зе задоволені
Но-но, ета савсєм другоє, нє всьо так адназначна....зееееее......бббеееее..... кінець епохи бідності
Леді Душка• сегодня в 00:12
Ответ дляКоролеВешна
Все це і робиться для того, щоб недалекі дебіли волали ’ета всьо Євросоюз і Майдан вінават’
Леді Душка• сегодня в 00:14
Ответ дляУпругая попка
Я коли цього бота читаю, відразу згадую табличку на хвіртці у сусідів ’Обережно! У дворі надзвичайно лагідний пес, залиже насмерть’
Леді Душка• сегодня в 00:15
Ответ для40каградусная
Не брешіть
Леді Душка• сегодня в 00:18
Ответ дляЯ-ваш шанс
От і мовчіть, обтікайте. Туди вам і дорога. А зеленим вошам респект, так і треба з безмозглими
КаРаКаТиЦа• сегодня в 02:27
Ответ дляЗадолбулька
Я когда меняла работу, у меня было очень много предложений с более высокой зарплатой, но в конверте. Для меня это неприемлемо, я в такие игры не играю и всю жизнь работаю на нормальных предприятиях с белой зарплатой, так что не судите по себе. А я выбрала где меньше зарплата, но все официально, это был мой осознанный выбор, так что ваши домыслы с конкуренцией выглядят очень глупо.