4есотка• 20 декабря 2024
Посоветуйте хороший кислородный порошок
спасибо
Гл. Амурная• 20 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
Меня устраивает с Авроры, мис Хелен
а мені чогось не зайшов , але там є дуже класний плямовивідник , майже зі всіма плямами справляється і коштує копійки +-60 грн , спробуйте , точно не пошкодуєте
В моїй хаті моя правда• 20 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
То в Аврорі він є?
Гл. Амурная• 20 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
То в Аврорі він є?
так , саме в Аврорі, як раз на поличках стоїть десь біля кислородного відбілювача
КошкинДом• 20 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
він ще класно відмиваю білу підошву на взутті, бо мені для одягу не сподобався, а для взуття клас
Гл. Амурная• 20 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
А мені навпаки краще ніж ваніш виводить плями , я забираю капаю водою до мильної піни і кладу десь на час - три- ніч , потім в пралку , мені навіть плями від червоного вина безслідно вивів, до цього чим не тепла все одно синя пляма залишається
Гл. Амурная• 20 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Про взуття , дякую, спробую теж