кураГАЛЯ• 20 декабря 2024
Курси візаж для себе. Он-лайн для підлітка?
Порадьте де є гарні базові курси он- лайн для дівчинки підлітка? Щоб візажист розповів основи та підібрав і навчив підбирати декоративну косметику саме під тип дівчинки. Дякую.
размахер• 20 декабря 2024
Я думаю, такого контента бесплатно достаточно. Лучше подарите реальное обучение с визажистом, даже несколько уроков. Некоторые приемы нужно сразу учить правильно руку держать.
Баба_Воля• 20 декабря 2024
це ні про що буде
треба руку поставити, донька в минулому році проходила, 4 заняття, дуже задоволена залишилась + звісно тепер використовує техніки