Доставучая• 06 января в 23:24
Порадьте курси бухгалтерів он-лайн
Взяли на роботу дівчинку, помічником бухгалтера. Базове елементарне пояснили, дівчинка розумна, але хочемо відправити її на онлайн-курси бухгалтерські, щоб знання структурувались, ну і все ж таки там мабуть комплексно вчитимуть.
Важливо, щоб викладання було виключно онлайн та якісна та зрозуміла подача матеріалу.
Ціна принципової ролі не грає.
Будь ласка порадьте з власного досвіду. Дякую
Ціна принципової ролі не грає.
MacOS-ница• 06 января в 23:49
Так образование есть у нее бухгалтерское? Или она вообще 0?
Мне нравится платформа Семинар.ком
И недорого по сравнению с курсами и много чего полезного, и обучающие видео есть. Сама сейчас скажем так повышаю квалификацию.
Но она не для новичков.
Хорошая школа Маестро.
У Профиресурс как раз либо начались либо скоро начало курса. С нуля. Сама там когда то давно обновляла знания.
В фейсбуке еще в бухгалтерских группах можно спросить.
Можете нанять ей бухгалтера практика на несколько месяцев, тогда точно научится)
Мне нравится платформа Семинар.ком
Но она не для новичков.
Хорошая школа Маестро.
Доставучая
• 07 января в 00:12
Ответ дляМедсестричка
Ого. А диплом в неї звідки? Чи зараз вже без диплому беруть?
Вопрос не в наличии дипломов
Доставучая
• 07 января в 00:17
Ответ дляMacOS-ница
Мне нравится платформа Семинар.ком
Но она не для новичков.
Хорошая школа Маестро.
Мне нравится платформа Семинар.ком
Но она не для новичков.
Хорошая школа Маестро.
Спасибо.
Она работала ранее с документами, но образование у нее не профильное бухгалтерское.
Интересуют исключительно курсы, онлайн, пересмотрю те что вы посоветовали.
Я_з_Франека• 07 января в 02:12
Ответ дляMacOS-ница
Мне нравится платформа Семинар.ком
Но она не для новичков.
Хорошая школа Маестро.
Мне нравится платформа Семинар.ком
Но она не для новичков.
Хорошая школа Маестро.
Подскажите, пожалуйста, название лучшей бухгалтерской группы, где помогают
Незламна Україна• 07 января в 08:58
Ответ дляДоставучая
Спасибо.
Таких курсів не знаю. Ви ж повинні розуміти, що напрямок роботи має специфіку. Якщо ж ви просто теорії хочете навчити та подвійного запису, та щоб орієнтувалася в первинних документах, читала звітність, розуміла зв´язок між регістрами, то потрібно викладача знайти обліку. Я викладала в коледжі, зараз викладаю інше, але роблю всі види контрольних з обліку, аналізу. Навчати може і взялася б, але потрібно зрозуміти потім, на яких проводках акценти робити, торгівля, виробництво, там свої специфіки. Первинних курсів ніхто не дає, тому що первачкам потрібні офіційні дипломи і це вчать в ПТУ і в коледжах.
MacOS-ница• 07 января в 11:15
Ответ дляЯ_з_Франека
Мне вот эти более менее нравятся
Доставучая
• 07 января в 14:50
Ответ дляНезламна Україна
Дякую, в її обовьязки входитиме значно меньше ніж ви описали, але в дуже великих обсягах. Вона буде не єдиним, не головним і не повноцінним бухгалтером, а виключно на первинці, і робитиме монотонні елементарні бухгалтерські дії.
Ми можемо і самі навчити, але попри наш досвід і знання, у нас немає часу на це.
Курси знайшли наразі, дякую, тему закриваю.