Скорая помощь• 20 декабря 2024
На новий рік в Єгипет. Яка погода зазвичай?
Збираюся поїхати в шарм, бухта з 3 маленькими дітьми. Хто буває в цей час, відгукніться, яка погода? чи комфортно купатися в морі дітям?
По гізметео дивилась, але цікавлять реальні відгуки.
Шалена невинність• 20 декабря 2024
Были давно 10 декабря в хургаде-днем норм, вода тёплая, по вечерам спортивную кофту набрасывали, плюс ветер. В шарме чуть теплее
Дева Мария• 20 декабря 2024
Была на Новый год 2 раза . И в Шарме и в табо . Холодно . Не загорали практически . Сидели в теплых бассейнах . Темно уже в 15-00 . Купались в море только моржи . Вечером уже надо надевать куртку и кеды . Холодно .
Барбітта• 20 декабря 2024
холодно. детям только в бассейне с подогревом и не факт, что будет достаточно тепло даже для бассейна. Я усела покупаться только 2 дня. потом было холодно
Домашня Зюзя• 20 декабря 2024
В цьому році прохолодно, після 15 не покупаєшся, вдень зараз до 27, ввечері потрібно вдягатися. І вибрати безвітряну бухту. Ви вже забронювали тур?
Птица Говоруша• 20 декабря 2024
Була два роки тому в шармі в бухті, але з 22 по 26
Купались, вода була тепла
Загорали
Вітер холодний, вечори теж дуже холодні, днем добре було
Вхід був з пантону
Іноді вішали червоний прапор на заборону купатись
Хороший час для екскурсій, не пече. Відвідали Каїр, катались на яхті та ще якусь відвідували
Купались, вода була тепла
Загорали
Вхід був з пантону
Скорая помощь
• 20 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Ще ні. Збираюсь тільки
ДА да да• 20 декабря 2024
Авторе, раз на раз не приходиться: по всякому буває.
Беріть максимально захищену бухту з різних боків. Також дітями три години для загару вистачить, якщо малі купіть гідрокофтини.
Вода десь 22-24 градуси, коли заходиш прохолодно потім купаєшся. Якщо сонячно і штиль- рахуйте повезло і значно тепліше.