Просто каралева• 20 декабря 2024
Усік чи Фюрі
Хто переможе? Не за кого вболіваєте, а хто думаєте переможе?
Моя думка Фюрі( якись він злий та великий))
Результат:
вже голосів:
67 (77.01%)
Усік
11 (12.64%)
Фюрі
9 (10.34%)
Не шарю
Мамкиня доця• 20 декабря 2024
А як хтось в Україні може вболівати не за Усіка? Але згодна, що Ф´юрі цього разу виглядає серйозніше, ніж минулого
Просто каралева
• 20 декабря 2024
Ответ дляМамкиня доця
Не знаю, а вдруг)) цих фанатів фіг зрозумієш))
Не заздріть тьоті• 20 декабря 2024
Ответ дляМамкиня доця
Так вопрос, кто победит в голосовалке.
Я в прошлый раз думала, что Фьюри, к счастью, облажалась
Просто он огромный и меня пугает.
Болею за нашего, ясное дело.
Просто он огромный и меня пугает.
Болею за нашего, ясное дело.
Потішаюся• 20 декабря 2024
Ответ дляМамкиня доця
мабуть автор з рашки, точно, 100% вони ж себе асоціюють із Ф’юрі, теж великі та злі, тільки ми щось не залякані досі
Плекаю думи• 20 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Є побоювання, що Усік програє.
У вас какая-то инасайдерская информация?)
жар-птица Нюра• 20 декабря 2024
Ответ дляПотішаюся
чого?
Не знаю. Це просто на рівні відчуттів. Але я в таких випадках інколи помиляюся
жар-птица Нюра• 20 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
Та нє. Коли попадається інфа про бій, то чомусь неприємні відчуття. Не більше
Просто каралева
• 20 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Є побоювання, що Усік програє.
Таке ж саме почуття, хоч і вболюваю за Усіка, але чомусь Фюрі лякає цього разу
хутряна володарка• 20 декабря 2024
То ж сказали що Фюрі анонсував і третій поєдинок. А це можливо лише якщо цей Устк зіллє
Ответ дляПросто каралева
Ф’юрі банально в 1,5 рази більший(((
І Усик не нокаутер ((
Але будемо сподіватися на досвід, швидкість та інші якості Усика
Закінчити з Ф’юрі - і ’опускатися’ в свою вагу
І Усик не нокаутер ((
жар-птица Нюра• 20 декабря 2024
Ответ дляКозачка
Клоун він щербозубий ,ваш усік...Всі клепки йому вже відбили.
Взагалі то доросла розумна людина ніколи не буде ображати іншу з приводу фізичних особливостей. Чи вважаєте ви свій пост високо інтелектуальним?