Царевна_несушка• 20 декабря 2024

Ситуація, як відреагували б Ви?

Маю кума, який був не одружений довгий час він знаходиться на відстані 900 км від нас...іноді спілкуємось по телефону або по вайберу...спілкування в шуточній манері буває, як життя молоде і все таке чи не підженився? Сьогодні з його номера пише мені мадам...що ненав´язуйте себе куму, невже Вам не соромно (тобто я ніби вішаюсь на кума😏?...При умові, що я одружена і ми бачились останій раз 4 роки назад...
автор Царевна_несушка • 20 декабря 2024
Ответ дляШаманю второпях
Вы лезете на ее территорию. Вам бы тоже не понравилось чтобы Вашему мужу написала кума постоянно
Де Ви побачили про написування мною куму? По-перше вона залізла в його телефон...
Капитанша• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ви шо вже святкуєте...?Немає у мене потреби фліртувати з кумом..щей за 900 км)))
Так Ви ж пишете що постійно дзвінки та в вайбері
Капитанша• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Яка різниця і яка Вам справа до його телефону, можливо він дозволяє
Мама Чели• 20 декабря 2024
оставьте кума в покое. вас как-то многовато.
Контрольница• 20 декабря 2024
Якщо з кумом гарні стосунки. Я б попередила, що він зв´язався не з тією людиною. Лазити в чужі речі якось не дуже .
автор Царевна_несушка • 20 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Ви перечитайте уважно...написано іноді спілкуємось
автор Царевна_несушка • 20 декабря 2024
Ответ дляКонтрольница
Стосунки з кумом гарні, бачу, що треба послати буде скоро кума...щоб дехто недодумува те чого немає
Аноним_1859• 20 декабря 2024
У меня с другом была такая переписка, что можно было, что угодно подумать. Хорошо, что его жена и мой муж, все мы знали друг друга, и даже мысли не было ни у кого про что-то подобное.
Девушка немного ненормальная. Потому что залезла в чужой телефон и имеет наглость писать с чужого аккаунта. А ваш кум, если это проглотит, значит еще тот лохобан. Даже, если вы к нему подкатывали, все то, что было сделано или не сделано, не допустимо в нормальных отношениях.
Контрольница• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Якщо гарні. о нащо посилати? Нехай зі своїми дівчинами сам розбирається Дружба і спілкування то ж інше
Мошей ницца• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Тогда зачем эта писанина?
Аноним_1859• 20 декабря 2024
Ответ дляШаманю второпях
Ой как Вы приревновали и взьелись)))
Если бы он был Вам безразличен - Вы бы даже внимания не обратили на эту ситуацию. Но Вы даже тему создали.
В начале нулевых было модно писать всякие смс, типа «…опустись ниже…. еще ниже…. ну, еще немножко…» а потом какая-то банальность, намек на что-то пошлое, в итоге - прикол. Я отправила такое однокласснику бывшему, мы дружили в школе, потом он служил в Киеве, а я училась и он приезжал в гости. Ничего между нами никогда не было, он мне в пупок дышал. И вот после этой смс мне звонит какая-то манера и начинает нависать. А он уже уехал в наш родной город из Киева, как отслужил, я и не знала, что он залетел и женился)) так вот, не всегда человек что пишет, не безразличен.
Блин, я вот сейчас пишу за него и осознаю, что пишу уже за второго друга в этой теме, который погиб на этой клятой войне😩
Крижана бурулька• 20 декабря 2024
Ой нагадали) у нас з братом близькі стосунки з дитинсива, дуже дружні. То був чи 2017 чи 2018 рік, я от кілька років як в іншу країну переїхала і звісно постійно з братом переписувалися, купа мемів, жартів(хоча там було і типу батькам треба новий біотуалет на дачу посилання на розетку, я купив, з тебе стільки, мама хоче вікна в спальні замінити, давай їй на дн подаруєм, ось посилання, ці наче чо такі, давай скинемось) але переважно жарти, смішні картинки і теревені ні про що. Ну і ми один одного жартівливо піріжечком, солоденьким, принцесою булкою(я в підлітковому віці зайву вагу мала і він мене тоді так дражнив. Ще плюшкою і здобою називав. Інколи як от прям дуже зачіпити хотів, то арнауткою)) То якось мені вечором з його номера приходить повідомлення в тг,не пам´ятаю дослівно, типу ти хто така, відчепись від нього, ще раз напишеш будеш мати справу зі мною, ну не прям так, але щось таке. Ми з чоловіком поржали, я брату наступного дня дзвоню, мов що то за бред під кайфом, він в шоці, я хотіла скріни зррбити, та обдарована все видалида серед ночі. Як так у нього була дівчина, просто зустрічалися, наче все не погано було. Вона ще віднікувплась, мов такого не було, нічого немає. У нас досі, з тих років Мар´яна(вибачаюсь перед всіма адекватними нормальними Мар´янами) то вже невласною назвою стало.
автор Царевна_несушка • 20 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Ну і я про це...