Украиночка• Изменено 21 декабря 2024

Чому всі кинулись міняти гроші????

В обмінниках людей як у реєстратурі поліклініки. В чому причина? Щось знову нове очікувати?
Носки на подтяжках• 21 декабря 2024
Я також бачила черги думаю
Люди скуповуютбся на свята плюс заробітчани повернулися
Соня Петрова• 21 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Купують не здають.
Який в цьому сенс? В 2025 році будуть вводити CDBC і паперові гроші будуть вже не в ходу але не зразу,треба купувати товари які потрібні людям на майбутнє будуть а не скуповувати папірці
Сундучок с каникулами• 21 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Купують не здають.
Премии выдают,13е зарплаты в конце года и т.д.
Подмигашка• 21 декабря 2024
Не зрозуміла, де ви бачите черги в обмінниках? На росії? Так міняють рублі на рупії і юані
Нагайна• 21 декабря 2024
Вчера одна толстая блогер Русалочка вдруг начала рассказ, что собирает бабки и срочно бежит покупать доллары. И всех, как я поняла, призывает, так как она что-то знает и будет какой-то пипец. Пролистнула и все, но у нее огромная аудитория…
Но я сама планово вчера покупала достаточно большую сумму евро. Вообще никакие проблем, посмотрела наиболее удачный курс в окрестностях офиса, вышла и купила. Ноль ажиотажа. А вечером читала уже про кипиш.
Сумчатая кошка• 21 декабря 2024
Ответ дляСоня Петрова
Американські гроші будуть уже не в ходу?
дожену і ощасливлю• 21 декабря 2024
У меня полетели зубы - пришлось доллары доставать, менять. Ну и доходы сильно упали, а продукты, дни рождения и праздники …никто не отменял)
У каждого свои причины.
хутряна володарка• 21 декабря 2024
Ходила здавати долари бо гроші закінчились, переді мною двоє людей теж здавали.
Коли є гроші вільні - купую завжди, і зараз би купувала але немає за що.
Курс тільки росте щодня, люди купують щоб хоч якось зберегти гроші
Квітка папороті• 21 декабря 2024
Вчора у Приваті в касі купували люди валюту за попереднім замовленням,десь 4 людини з черги брали долари,і кожен передивлявся купюри,бо не всі хотіли брати 1996 року.Це маленьке містечко на Київщині.
Може так співпало звісно,але теж була здивована.
автор Украиночка • 23 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Обмін Валют GARANT це в росії? Чи ви з села забитого?
автор Украиночка • 23 декабря 2024
Ответ дляКвітка папороті
Так і є, всі з банків і обмінників не вилазять.