наКоблучках• Изменено 21 декабря 2024
Matrix як вам ця серія?
Зайшла на мейкап і там стільки на нього відгуків. Прочитавши їх зрозуміла, що всі вони замовлені як відгук на подаровані пробники. Ну от навіщо таке робити ??? Була зелена серія, дуже сподобалась. Хотіла от ще щось придбати, і від цих солодких деферамбів просто знудило. Хотілось би реальні відгуки. Дівчатка, може були ці засоби в когось? Бо крім мейкапу жодного відгуку
наКоблучках
• 21 декабря 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Бальзам для волос в черной коробке - лучшее, что пробовала
Маска или бальзам? Бальзама в черном не видела, а маска да, хороша
_Alekssandra_• 21 декабря 2024
Все индивидуально. У меня была зелёная серия, не понравилась вообще. Ещё есть брызгалка-маска из малиновой серии, тоже ни о чем.
А вот Лореаль - моя любовь все серии
Твердая валюта• 21 декабря 2024
Matrix що не пробувала - гроші на вітер, не знайшла продукту типу ’вау’
Краще будь-яка Корея для мого типу волосся (пористе фарбоване)