Все возможно• Изменено 21 декабря 2024
Не хочу нічого робити
Маю купу справ на сьогодні які не можна відмінити, а я не можу себе змусити вилізти з ліжка. Лежу з думкою : ну ще 10 хв, потім ще 10 і ще 10…
Знаю чудово шо долежуся до того шо буду літати як електро віник і сварити себе за те що не встигаю і буду зла і роздратована .
Але не хочу вставати . Не розумію чого блін я маю це все робити в суботу .
Дівчина заглядєніє• 21 декабря 2024
я тоже
только я на работе сижу уже второй час
(((
а хочется домой, в кровать
только я на работе сижу уже второй час
(((
а хочется домой, в кровать
Все возможно
• 21 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я сьогодні лежу
Мій день
Заздрю .
А мені дитину везти на змагання .
Не маю права забити на це .
А мені дитину везти на змагання .
Не маю права забити на це .
НуКаНаКа• 21 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Заздрю .
А мені дитину везти на змагання .
Не маю права забити на це .
А мені дитину везти на змагання .
Не маю права забити на це .
Везіть
Одягайтесь гарно
Сторіс знімайте
Це золоті часи у вас
Мої вже окремо живуть в іншій країні
Я б залюбки повезла ))
А возила я їх всюди )
Одягайтесь гарно
Сторіс знімайте
Це золоті часи у вас
Мої вже окремо живуть в іншій країні
Я б залюбки повезла ))
А возила я їх всюди )
Море Щастя• 21 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
я тоже
только я на работе сижу уже второй час
(((
а хочется домой, в кровать
только я на работе сижу уже второй час
(((
а хочется домой, в кровать
Идите. Мы вас отпускаем
Все возможно
• 21 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Везіть
Одягайтесь гарно
Сторіс знімайте
Це золоті часи у вас
Мої вже окремо живуть в іншій країні
Я б залюбки повезла ))
А возила я їх всюди )
Одягайтесь гарно
Сторіс знімайте
Це золоті часи у вас
Мої вже окремо живуть в іншій країні
Я б залюбки повезла ))
А возила я їх всюди )
Першочергово треба голову помити. А вдома холодно . Це такі тортури митися в холодному приміщенні 😭
Где тут 0?• 21 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Чому не купите собі обігрівач ? Доки будете вставати та пити кавусю він нагріє приміщення
Золота орда• 21 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Купите себе недорогую «дуйку», она очень быстро нагревает ванную комнату
Напланетянка• 21 декабря 2024
Ответ дляЗолота орда
Жрет электричество, а это рошкош
Все возможно
• 21 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
У мене і так електро опалення . Іншого немає. Будинок великий . На сьогоднішній день я вже натопила тисяч на 10-11. А за місяць вийде всі 16-18. У нас не прям дубак , чоловіку і дітям нормально. А я мерзляк . Мені якщо не 26 градусів то холодно. Але таку температуру як я хочу я вже фінансово не потягну , хіба шо відмовитись від усіх інших задоволень 🤣
Все возможно
• 21 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Жрет электричество, а это рошкош
Для мене вже так і є .
Будинок будували у кращі часи так би мовити. Зараз би вдвічі менший робила б . І прибирати менше і опалювати дешевше. Але маємо шо маємо - ловлю дрижки цілу зиму.
Напланетянка• 21 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Для мене вже так і є .
Конечно, а когда будет электричество по 9грн так вообще даже незнаю как мы будем жить
Не вмію заміряти• 21 декабря 2024
Треба зробити невеличку розминку. Можна навіть в кроваті. Бажану під улюблену пісню. Дуже заряджає.
НеКонец-Света• 21 декабря 2024
У мене так кожного дня. Одна боротьба за вилізти з ліжка.
Мені післяобідні справи саме то.
Где тут 0?• 21 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Міняйте будинок на квартиру там опалення меньше виходить, але регулювати не вийде.
Дівчина заглядєніє• 21 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
Идите. Мы вас отпускаем
я - дирехтор )))
в принципе, могу сама себя отпустить, но... работа сама себя, увы, не сделает
Дівчина заглядєніє• 21 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
почему? все современные дома имеют счетчики на тепло и регуляторы ))
единственное, в МОПах регулировать не дадут, и эти оплаты будут делить на всех, ’по братски’
Кидстаффовка• 21 декабря 2024
Ответ дляЗолота орда
ни хрена она ни греет. у меня тоже очень холодно
Где тут 0?• 22 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Потому что счета за отопление не такие большие, чтобы потом не ныть что счёт огромный за отопление и сидеть в холоде.
Дівчина заглядєніє• 22 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
ничего не поняла, но не важно