Тріль підпільний• 21 декабря 2024
Куди звернутися, пропав військовий
Нема зв’язку пʼяту добу, знаємо лише напрямок та номер батальйону, лише хто дійсно стикався, будь ласка, куди звертатися? Ми обзвонили вчора пів країни і всі кудись відправляють а толку 0.
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Чоловік був без зв´язку 18 днів на позиціях....голодні, холодні бо йшли на позиції на 6 днів...взявши з собою необхідний запас! Дівчата ви неуявляєте...що відбуаається в душі жінки і чоловіка який там...мені тут кусок не ліз в горло а він з побратимами мочу збирали, щоб було що пити!!!
. Тримайтесь автор 5днів ще ніпрощо! Має дати контакти ротного, або сержанта якогось
Так, ви праві, лише ті жінки, котрі чекають звідти звістку, можуть зрозуміти одна одну, дякую вам 🫶🙏
Секс-Бомба• 21 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Удалено администрацией...
Зато у вас все добровольно идут. Только пакетики с собой забывают взять
ПлевалаНаВсе• 21 декабря 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Я В Украине тетя