Рожайтретьего• 21 декабря 2024
Хочу спробувати електричну щітку для зубів. Яку порекомендуєте для чутливих зуб?
ів? Також є проблема з яснами (опущені подекуди). Вартість бажано до 2500 грн. Також цікавить щітка для дитини 10 років.
Посудомойка• 21 декабря 2024
Електричну не пораджу, бо у мене слабка емаль і знайомий стоматолог( в якого я не лікуюсь раптом що,а то скажуть) мені не радив електричну,а радив curaprox1560+ірригатор обовʼязково. Сказав, що якщо я дуже прям хочу електричну, то не частіше раза в тиждень користуватись. Не берусь сказати, правильно це чи ні, але після того як він підібрав догляд мені(пасти,гель для зубів) я побачила ефект.
Може хто з дівчат порадить. Я чула, що хвалять Philips sonicare, але там ціна по-моєму не мала
Яичница с беконом• 21 декабря 2024
Якраз шукаю чоловіку на подарунок, в Комфі акція Зубна щітка електрична Philips HX6800/44- 2499грн
Мне без сахара• 21 декабря 2024
Щітка загалом все одно яка. Головне якість і тип насадок. Вони бувають різні. По темі я рекомендую Філіпс або Ксяоми (суббренд Оклеан)
Мне без сахара• 21 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Philips sonicare
І з насадками для чутливих зубів або з захистом ясен. Хоча я адепт Ксяоми.
Добро с Кулаками• 21 декабря 2024
Якщо є гроші для себе,то рекомендую ось цю.В нас в сім´ї дві такі,майже 4 роки.В ній є всі необхідні режими.Ті ж самі що й у двічи дорожчих,один в один.Головне,що в неї є режим для чутливих зубів і ясен.В дешевших у Філіпс його немає.
Але то не біда.Ви можете купити і більш дешеву,без цього режиму,але купити м´які,або ультра м´які насадки.І це компенсує відсутність режиму для чутливих зубів.
ФруктЕщеТот• 21 декабря 2024
Я спробувала дитячу електричну щітку, то пені не сподобалось, хочу собі іррігатор
ЗдесяЯ• 21 декабря 2024
У мене є Філіпс sonicare та Браун oral-B. Браун мені більше подобається, тому що краще прибирає наліт
Я погнала• 21 декабря 2024
Филипс без всяких прибамбасов (все равно будете в 95% случаев использовать 1 режим), только кол-во колебаний должно быть 61 тыс
Типа такой
Библиотекарь• 21 декабря 2024
Ответ дляAlex_Kri
Во многих из них есть сигнализатор давления - чтобы не давить щеткой слишком сильно на зубы. Желательно чтобы эта функция была
Может ли быть опускание десны от пользования электрощеткой?