Гарантую неперелевки• 21 декабря 2024
У кого в 27 сідина є? Фарбуєте чи ні?
Задумалась чи потрібно)
Вилами по воде• 21 декабря 2024
Сивина ,авторе. Якщо вам не подобається, то чого не фарбувати? Але, буває гарна сивина, яка органічно вписується у образ, і так у молодих також. Обираєте тільки ви
Уходя дверю не хлопать• 21 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Мені 44, але в 27 фарбувала, не ходити ж сивою
Почему нет ? Меня парикмахер отговаривает красить корни пока , говорит что у меня как аир тач от седины. У меня ещё пол года назад баллаяж был , потом ещё выгорела она говорит что корни органично вписались
Трейдер кріпти• 21 декабря 2024
У мене вже років 5 як є декілька сивих волосин, ще й на проборі всі, постійно мені око муляють. Фарбую волосся десь 3 роки як, мені зараз 30
Чарівна патика• 21 декабря 2024
у меня с 19, сейчас 27. Крашу а между покрасками спреи лореаль для корней.
Уходя дверю не хлопать• 21 декабря 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Почему просто не выдергиваете их ?
Трейдер кріпти• 21 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Почему просто не выдергиваете их ?
Набридло їх видьоргувати😁
Та прям багіня• 21 декабря 2024
Ну в мене була в 27 вже на скронях. І на проборі. Фарбую, що ж робити.
Жена_КотораяСтена• 21 декабря 2024
Я почала сивіти в 16, в 20фарбувати, в 27 було більше 50%сивини. Зараз 41-90%сивини
Затишне кубло• 21 декабря 2024
Начала седеть в 23, в 26 первый раз покрасилась. Сейчас 40 лет, седины где-то 50 %