Щира українка• 21 декабря 2024
Лимит на внесение наличных через терминал
Девочки, мне нужно сегодня кредит платить, а у меня наличка только. Сколько сейчас на карту ощада можно закинуть в день? Можно больше 5000? С учётом того, что перечисляли сегодня 4500 с карты на карту, которые я оплатила за другое. Отделения не работают, дозвониться к ним нереально.
долой_лама• 21 декабря 2024
Фин мониторинг начинается с суммы в 400 тыс грн. Так что не гоните вы со своими 5000 тыс.
Хропочка з гривкою• 21 декабря 2024
Я не знаю як в ощаді, але моно не дає закинути через термінал більше 5 тис, але це стосується лише поповнення саме готівкою (переказ з карти на карту не враховують)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
При чем тут фин мониторинг, в терминале ограничения
Автор, там ограничения гораздо больше, в ощад не знаю, в привате148000, в райфе-170000
Пишущаяся• 21 декабря 2024
Ну не зна не знаю, поповнювала свою картку на 500 гривень, а поряд пара стояла і не могли вони 20 000 туди засунути, бо не приймало.
Пишущаяся• 21 декабря 2024
Ну от перше. що попалося в пошуку
Ліміт поповнення за одну операцію/день — від 10 до 5 000 грн. Ліміт загальний на поповнення через термінали EasyPay, city24 та банкомати Sense Bank.
Ліміт діє на картку та на мобільний номер телефону. Наприклад, недоступно поповнити різні картки по 5000 грн за одним номером телефону — спрацює ліміт на номер телефону.
Пишущаяся• 21 декабря 2024
Райффайзен
Термінали самообслуговування Сity24
Для поповнення картки Райфу готівкою необхідно:
1. Ввести 16 цифр картки отримувача у терміналі City24.
2. Вказати номер мобільного телефону платника в терміналі.
3. Внести готівку (купюри номіналом від 1 грн до 1000 грн).
Зверніть, будь ласка, увагу: максимальна сума поповнення готівкою однієї картки – 4 999,99 грн на одну добу.
Термінали самообслуговування Сity24
Аноним ФЕЯ• 21 декабря 2024
Я не змогла поповнити карту моно на 10 тис. Прийшлось закидати два рази по 5 на дві карти різних банків і з карти на карту перекидати.
Аноним ФЕЯ• 21 декабря 2024
Як би ж то ліміт 5 тис на раз, так ні. Ліміт 5 тис за раз на кару і на добу😡
Апрель Ивановна• 21 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Дає,якщо не вводите номер картки,а притуляєте саму картку до терміналу,або телефон з NFC.Тоді дає одразу 50000 за раз.
city 24,easy pay,,та інші подібні термінали.
Регулярно так собі поповнюю.
Хропочка з гривкою• 21 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Регулярно так собі поповнюю.
Незнала цього, дякую
Майструю крила• 21 декабря 2024
Ответ дляПишущаяся
Райффайзен
Термінали самообслуговування Сity24
Ну а почему нельзя пополнить просто в банкомате Аваля? Через терминал так неудобно, подтверждение через телефон, да ещё и больше 5 тыс в сутки, ещё и по одной купюре вносить. А в банкомате, ограничения нет и 90 купюр ща один раз принимает