Руда ліса• 21 декабря 2024
Хто сьогодні перетинав пункт Ягодин в бік Польщі? Що там з чергами?
Підкажіть, будь-ласка.
Безсовісна кума• 21 декабря 2024
В сторону Польщі величезні черги на всіх прикордонних пунктах, навіть Зозин-Устилуг сьогодні перегружений
західний_діалект• 21 декабря 2024
Зараз піший пустий. А цілий день там жопа була. На фейсбуці читала. А
Сиамская сороконожка• 22 декабря 2024
На всіх капець. Працюю в перевозках пасажирів на легкових авто. Останнім часом мінімум 10 годин.
Простіше пішим переходом або потягом